18 Wheels of Steel Haulin
İlk Bakışta :Kamyon simülasyonu olarak yüksek kalitede hazırlanmış bir oyun. Oynarken keyif alacağınız oyunlardan sadece biri.

18 Wheels of Steel Haulin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 144 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 270 kişi

18 Wheels of Steel Haulin Oyunu incelemesi

Tır taşımacılığı konusunda simülasyon oyunlarında zirvede olan 18 Wheels of Steel Haulin oyununu sizler için araştırdık. Bu oyunda öğrenmeniz gereken birçok şeyi sizlere sunduğumuz sayfamızı incelemenizi öneriyoruz. 18 Wheels of Steel Haulin indirme sayfasından tamamen ücretsiz olarak indireceğiniz oyun ile neredeyse tüm dünyayı gezme olanağı bulacaksınız. Kesinlikle bu oyunu denemelisiniz.

Oyunun ilk versiyonu 2006 yılında piyasaya girdiğinde adeta bir bomba etkisi yaşanmıştı. Daha önce bu konu ile ilgili yapılan birkaç deneme olmuş fakat bu oyun kadar başarılı olmamıştır. Çünkü oynayacağınız bu oyun neredeyse tüm dünyayı kapsamakta ve birebir trafik simülasyonunu içermektedir. Amerikan tırlarını ihtişamı ve güzelliği ile birleştirildiğinde sizde bu oyunun ne kadar çekici ve cazip olduğunu göreceksiniz.

Oyuncuların ilgi göstermelerinin sebeplerinden bir tanesi de yolların neredeyse birebir aynı olmalarıdır. Büyük araçlar ile ağır nakliye işinde adeta bir simülatör program gibi işlenen bu oyunun konusu ise oldukça farklı. Çalıştığınız firma için büyük yükleri yurt dışında veya il dışında belirlenen bölgelere götürerek sağ salim teslim etmelisiniz. Yükü taşırken trafik kurallarına riayet etmeyi unutmayınız.

Oyunda gerçeklilik ön planda olduğundan dolayı zaman konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Sürücünüzü dinlendirmeden yolculuğa çıkartmayınız. Sürücünün dinlenmesi gerektiğinde oyun size uyarı verecektir ve önünüzde bulunan ilk Tır parkına arabanızı çekmenizi tavsiye edecektir. Uzun yolculukların yapıldığı bu oyunda yüksek hızla gidemiyorsunuz. O yüzden uzun süren bir oyun  ile karşı karşıyasınız.

Çok sabırlı olmanız gereken bu oyun için istenilen sistem gereksinimlerini aşağıda belirttik. Gördüğünüz gibi çok fazla bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymadan bu oyunu kolayca oynayabilirsiniz. SCS firması tarafından oyuncuların denemeleri için hazırlanmış oyunu demo sürümünü sizler ile paylaşıyoruz. Mutlaka oyunu denemelisiniz. iyi eğlenceler dileriz.

18 Wheels of Steel Haulin Ekran Görüntüleri

18 Wheels of Steel Haulin Demo indir

18 Wheels of Steel Haulin Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : intel Pentium 4 2.0GHz - AMD Athlon XP 2000 veya üstü
  • Ram : 512 Mb
  • Boş Alan : 1 Gb
  • Ekran Kartı : nVİdia GeForce 6600 GT - AMD Radeon x300
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

18 Wheels of Steel Haulin Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

kiyamet-savascilari

Tarayıcı üzerinden oynanabilen oyunlar arasında yer alan bu son çıkan Türkçe oyun olan Kıyamet Savaşçıları…

Mashed-Drive-to-Survive-İndir

Mashed Drive to Survive oyunu ile sizleri inanılmaz heyecanlı yarış sistemlerine dahil olacaksınız. Araba oyunları…

call-of-duty-infinite-warfare-indir

Call of Duty Infinite Warfare oyunu ile akıl almaz eğlenceli savaş mücadeleleri sizleri bekliyor. Kalitesinden…

Lütfen Yorum Yapınız...