18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2
İlk Bakışta :18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 oyunu ile tanışma fırsatını sizlere veren bir oyundur!

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 2
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 705 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8.1
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 171 kişi

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 Oyun İncelemesi

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 oyunu ile ağır yükleri taşıyacaksınız!

TIR oyunu severler için hazırlanan bu oyunun içerisinde sizleri çok gerçekçi maceralara katılmanın heyecanına ortak olacaksınız. 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 versiyonu ilk versiyonu ile sizleri çok eğlenceli maceralara sürükleyen oyunların ikinci versiyonu inanılmaz çok seveceksiniz. Oyun severler için hazırlanan bu oyunda birbirinden zorlu taşıma görevlerinin üstesinden gelmek için inanılmaz hazırlanmış olan Tırları kullanma heyecanına ortak olacaksınız. 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 oyunu, güçlü tırları ve olağan üstü görevleri içerisinde sizleri bekleyen gerçekçi hikayeye başlayacaksınız. Oyunda seçmiş olduğunuz tırın şirket sahibi size birbirinden zorlu yük taşıma görevlere başlayacaksınız. Oyunun içerisinde zorlu görevler en ağır yükleri istenilen yerlere taşımakla başlayacaktır. Birbirinden farklı tırlarla ağır iş makineleri de taşıyabileceksiniz.

Tomruk ve çeşitli ağaç ürünlerinin taşımacılığını yapacak olduğunuz bu oyunu muhakkak sizlerde denemelisiniz. Yük ağır olduğuna bakmayın, oyunun içerisindeki güçlü motorlara sahip olan tırlar oyunda yerini aldığından yükün ağırlığına takılmanız gerekmiyor. 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 oyununda inanılmaz güçlü ve performanslı motorlara sahip olan tırlar istediğiniz kadar yüklü kasaları çekebiliyor. Oyun severler için hazırlanan bu oyunun içerisinde sizleri oldukça heyecan verici taşımacılık mücadelesine ortak olacaksınız. Oyunun içerisinde görev yapacağınız bölgeler ise Montana, Bolivya, Kuzey Amerika, Avustralya ve Bangladeş gibi mükemmel ülkelerde zaman geçirmenin deneyime ortak olacaksınız.

Oyunda tırınızı kullanmak ve kişisel becerilerinize kalmış olan uzun yol dayanıklılık gibi unsurlarda çok büyük önem taşıyor. Tonlarca kilo ağırlığında kasayı rampa aşağı ve rampa yukarı çekmek bazen inanılmaz zor oluyor. 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 oyunu, sürücü ve tır tepkilerini en iyi yansıtabilen oyunlardan biri olarak biliniyor. Sürücüleri hassas direksiyon kontrolü ve gerçekçi gaz basma, frenleme sistemleri oyuna inanılmaz gerçekçilik katıyor. Oyunda hangi tırı seçerseniz seçin kendine özgü özellikleri ve inanılmaz gerçekçi heyecan verici sürüş özelliklerine sahip olacaksınız.

Daf, Man, Scania, Mercedes-benz, Volvo, Renault ve İveco model tırlarladan birini seçerek hemen oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun inanılmaz gerçekçi haritaları üzerinde son zamanların en gerçekçi tır simülasyon oyunu oynama deneyimine sahip olacaksınız. 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 oyunu indirme sayfamızdan indirebilir ve hemen oyuna başlayacak olduğunuz bu oyunu sizlere ücretsiz sunuyoruz. Oyunun grafikleri gerçekçi ve saha önce hiç bir oyunda göremeyecek olduğunuz kadar eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Oyunun kaliteli grafiklerine bir inanılmaz gerçekçi ses efektleri de eklenin oyunun tadına doyun olmuyor. İyi eğlenceler dileriz.

Trials Evolution: Gold Edition Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8.1
  • İşlemci : Intel Pentium 4 @ 2.2 GHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 705 MB
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0c

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Counter-Strike-Online-indir

Counter Strike oyunları, zamanın ve hatta tüm zamanların en sevilen aksiyonlarla dolu çatışma mücadelesine online devam…

Kings of Kings 3 indir

Hepimizin de bildiği gibi artık hemen hemen her ay yeni bir MMORPG oyunu indirilmeye sunuluyor. …

Max-Payne-2-indir

Max Payne 2, ilk versiyonundan çok daha farklı ve inanılmaz eğlenceli maceralarla ortak olmanın sistemine…

Lütfen Yorum Yapınız...