Wolfenstein Enemy Territory
İlk Bakışta :Wolfenstein Enemy Territory, nefesleri kesen mücadeleye hemen sizde başlayın!

Wolfenstein Enemy Territory

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 258 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Savaş Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 345 kişi

Wolfenstein Enemy Territory Oyun İncelemesi

Wolfenstein Enemy Territory oyunu, Quake Wars, Quake 2’den de önceki zamanda geçiyor. Aslında insanlar ve Strogg’lar arasındaki savaşın ilk zamanları, Strogg’lar Dünya’ya saldırıyor ve böylece büyük savaş başlıyor. Strogg olup saldıran taraf veya insan olup savunan taraf olabiliriz. Ancak her iki ırkında dengesi eşit, birbirlerine karşı üstünlükleri yok. Yapımcılar bu konuda baya dikkat etmişler. QW’de aynı Battlefield, Wolfenstein gibi belli sınıflar yer alıyor. Her sınıfın kendine ayrı bir özelliği ve teçhizatı bulunuyor. Mühendis sınıfı savunma silahları kurabiliyor. Yıkılmış bir binayı veya köprüyü tamir edip yeniden kullanılabilir hale getirebiliyorlar. Yine benzer örnek Medic içinde geçerli. Medic olarak takım arkadaşlarımızın sağlıklarını yükseltip, ayrıca ölmekte olanları yeniden canlandırabiliyoruz.

Her sınıf kendi özellikleri ve amaçları doğrultusunda hazırlanmış. Sonuçta tek bir sınıfın özelliği her şeye yetmez. Her sınıfın belli yapabildikleri oluyor. Bu bağlamda Quake Wars’ta aslında takım oyununun ön plana çıktığını söyleyebilirim. Takım olarak her oyuncu kendi çarkını iyi döndürdüğü sürece, oyunu kazanmak gerçekten kolaylaşıyor. Takım oyunuyla beraber Quake Wars’ın kendi değişik mekanikliği de hissedilebilir. Çünkü normal olarak herkes pata küte savaşa girmiyor. Raundu kazanmak için belli başlı amaçları sırayla yapmak geçiyor. Bu görevler nasıl diye sorarsanız, aslında son derece kolay. Mesela en başta yıkılmış olan bir binayı tamir edip kullanılır hale getirmek, daha sonra bu binadan yararlanarak savunma yapmak ve ortadaki kısmı ele geçirip, son bitirici vuruşu yapmak.

Bu görevler içinde yer aldıkça belli tecrübe puanları da kazanıyoruz. Bu sadece görevlerle sınırlı değil, artı olarak iyi derecede bir silahı kullanmak veya aracı kullanmakla da puan kazanabiliyoruz. Oyunda görev yaparak ilerlerken farklı oyun modları bunu daha eğlenceli hale getiriyor. Stopwatch modunda bir taraf saldırırken diğer taraf savunma oluyor. Eğer Campaign oynarsanız her şey normal şekilde oynanıyor, ama birkaç harita ardı ardına oynanıyor. Quake Wars, Multiplayer ağırlıklı bir oyun ancak Singleplayer es geçilmemiş.

Eğer isteyen olrusa Singleplayer olarak modları oynayabilir. Botlar genel olarak fena değil, hatta bazı zamanlar gereğinden fazla iyiler bile diyebilirim. Ama bazı zamanlar bir iki aptallıkları olmuyor değil, yine de Singleplayer için oldukça yeterliler.Görsel olarak ta bakıldığında çok üst düzel efektleri ve birbirinden farklı temalarıyla oyunu eşsiz bir hal vermektedir ses kalitesi de oldukça başarılıdır. Bu amansız savaşa biran önce indirip katılabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Enemy Territory Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Wolfenstein Enemy Territory Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : Pentium IV - AMD Athlon 2.4 MHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 258 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve Üzeri

Wolfenstein Enemy Territory Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Counter-Strike-1-8-indir

Counter Strike 1.8 oyunu birbirinden farklı ve renkli renkli haritalar içerisinde muhteşem zaman geçirebilecek olduğunuz…

Line of Defense Tactics indir

Savunma oyunları üreten 3000AD firması tarafından geliştirilmiş ve paylaşıma açılmış olan kaliteli bir 2014 oyunu…

max-power-trucks-indir

Max Power Trucks oyunu ile çok eğlenceli tır sürme maceraları sizleri beklemektedir. Kamyon yarış oyunu…

“Wolfenstein Enemy Territory” için 1 Yorum

Lütfen Yorum Yapınız...