Iron Sky Invasion
İlk Bakışta :Uzay savaşlarına meraklı olanların dikkatini çekecek kaliteli bir oyun olduğunu düşündüğümüz bu oyunu tavsiye ediyoruz.

Iron Sky Invasion

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 561 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Savaş Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 108 kişi

Iron Sky Invasion Oyun İncelemesi

Oyun dünyası, uzay temasını sıklıkla kullanır. Bilinmeyene yolculuk, birçok insanı çeken bir konu olduğundan,  aslında sadece oyun dünyası değil, filmler, diziler, romanlar vs. birçok alanda uzay, her zaman fantezilere konu olmuştur. Bu seferki fantezimizin adı, Iron Sky: Invasion, oyun savaş ve strateji öğelerini içerisinde barındıran ve dünyaya saldırmayı kafasına koymuş, uzaylı Nazilere karşı giriştiğimiz onurlu mücadeleyi konu alıyor. Hitlerin 2. Savaşta yenilmesi, tüm oyun dünyasına yaramış sanırım. Nazilerden başka kötü adam göremez olduk. Uzaylı Nazi,  Zombi Nazi her türlü düşman karakteri Nazi. Hayır, bunlardan telif isteyecek bir Nazi oluşumu olsa, yeni bir savaş için gereken ekonomik gücü sağlamaları işten bile değil. Neyse ki Nazi olduğunu uluslar arası arenada söyleyebilecek pek babayiğit yok dünyada. Neyse geçelim dünya tarihini, gelelim uzay tarihine.

Iron Sky: Invasion, Reality Pump tarafından 2012 yılında piyasaya sürüldü. Oyun hem stratejiyi hem de RPG öğelerini bir arada sunmayı amaçlayan bir yapım. Oyunda kendimize ait bir uzay gemisi var ve semada boş boş dolaşabiliyoruz. Bu arada Ay Nazileri, boş durmaz tabi. Heriflerin tek derdi dünyayı yok etmek ve karşılarında dörtte üçü su da olsa gezegen apaçık duruyor. O dörtte biri çok görüyorlar insanlara. Bu yüzden uzay boşluğunda, “olm biraz hız yapayım, beklesin Naziler” şeklinde takılmamanız iyi olur. Tamam özellikle ışık hızıyla yol aldığınız bir pist alanı var elinizde ama, dünyanın da korunması gerekiyor. Korunma demişken, uzay gemisi öyle silahsız olmaz. Gemimizde lazer toplarından, füzelere kadar birçok silah bulunuyor.  Tabi bir de düşman Nazi gemilerine karşı durabilmek için koruyucu teçhizatımız var. Ama siz zırha yine de pek güvenmeyin. Saldırı altında kaldığınızda delinmesi son derece kolay.

Oyunda, ilk hedef Nazi uzay gemilerini saldırıdan vazgeçirme, bu yüzden birlik komutanı olan Nazi subayına gidip biraz gözdağı vermek için yola koyuluyoruz. Sonrasında adamların ana üssü olan geminin ne kadar büyük olduğunu görünce, “Abi, ne yapıyorsunuz? Size yakışmaz, savunmasız dünyaya saldırmak. Gel etme…” tarzında cümleler kuruyoruz. Ama Alman Nazi Subayı bizi küçük düşürüp geri yolluyor. “Ufacık bir geminin kaptanı bir mi lan benle” falan da diyerek iyice kalbimizi kırıyor. Artık dönüşü olmayan bir yola girdiğimizden, bizden günah gitti felsefesiyle başlıyoruz Nazi savaş gemilerini avlamaya. Ama ana amacımız, gizli Nazi üslerini yok etmek. Sorunu kökten çözmek yani. Oyunun başlangıcı bu şekilde devamında ise macera ve aksiyon hiç eksik olmuyor.

Oyun grafiksel açıdan, oldukça iyi. Özellikle yolculuklarda kullanılan hızlandırma efekti harika görünüyor. Ayrıca gemi tasarımları ve oynarken göreceğiniz üzere yaptığınız konuşmalarda, modelleme yerine gerçek insanlardan yararlanılmış olması gerçekten hoş detaylar. Uzay oyunlarından hoşlananlar ve “bir gemiyle bin Nazi’ye karşı durabilirim, ben galiba” tarzında cesur düşünceleri olanlar oyunu muhakkak denesin. Pişman olmayacaksınız.

Iron Sky Invasion Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Iron Sky Invasion Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : Core 2 Duo E6550 2.33GHz - Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
  • Ram : 4 Gb
  • Boş Alan : 3 Gb
  • Ekran Kartı : GeForce 8800 GT 256MB - Radeon HD 6610D2
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

Iron Sky Invasion Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Lfs-s2

Live for Speed S2 oyunu, yarış simülasyon oyunları hayranlarını çok sevindirecek olan eğlenceli sürüş sistemleriyle…

tricky-truck-indir

Araba simülasyon oyunları arasında sizlerinde çok eğlenceli zamanlar geçirebilecek olduğunuz bu harika oyunda harika zaman…

Tidalis indir

Oyun sektörüne kazandırdığı zeka oyunları ile ünlü olan Arcen Games firması tarafından hazırlanan mükemmel bir oyun…

Lütfen Yorum Yapınız...