Far Cry 3 Blood Dragon
İlk Bakışta :Far Cry 3 Blood Dragon oyunu ile mükemmel aksiyonlarla dolu savaşa sizlerde katılacaksınız!

Far Cry 3 Blood Dragon

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 3
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 560 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Savaş Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 885 kişi

Far Cry 3 Blood Dragon Oyunu incelemesi

Far Cry 3 Blood Dragon oyunu, son dönemlerin en güzel oyunlarından biri olarak gösterilen Far Cry 3’ün bir ek paketi olarak geçtiğimiz aylarda satışa çıktı. Aslında bu eklenti paketi 1 Nisan günü Ubisoft tarafından duyurulmuştu ancak kimse bu eklenti paketini ciddiye almamıştı. Neden mi? Onu birazdan anlayacaksınız. Sonradan anladık ki her şey ciddiymiş. Nitekim oyunun ciddi bir proje olduğunu anladıktan sonra da oyun bir DLC olarak satışa çıktı. Aslında oyun Far Cry 3’teki özellikleri geliştiren, yeni görevler ve içerikler getiren bir paket gibi görünüyor, şu an için, değil mi? Aslında öyle değil Far Cry 3: Blood Dragon tamamen özerk bir oyun. Oyunun kendisine has aksiyona doymayacağımız, ışın silahlarının, robotların arasında koşturacağımız bir hikayesi var.

Far Cry 3 ile tek ortak noktaları ise grafik motorları. Şimdi Far Cry 3: Blood Dragon’ınhikayesine geçelim. Tarihler 2007’yi gösterirken dünyada bir savaş patlak veriyor ve nükleer patlamalar sonunuca dünya yerle bir oluyor. Bu savaşın sorumlularından biri olan, yarı makine, yarı insan bir Albay’ın peşinden bir adaya, onu etkisiz hale getirmek için yollanıyoruz. 1980’li filmlerin aksiyonunu konu alan oyunda, o dönemlerde izlenilmeye sunulmuş birçok filmle dalga geçtiği görülebiliyor. Ayrıca oyunun logosu gibi ara yüz videoları da tamamen 8-bit fotoğraflardan oluşturulmuş. Seslendirmeler ise Far Cry 3’te olduğu kadar güzel şekilde hazırlanmış. Seslerde dahi 80’lerin tonlarını ve esprilerini bulmak mümkün.

Oyunun grafikleri ise ışıl ışıl.Bir bakmışsınız ki kaçak Albay’ın peşinden koşarken onlarca robot, onlarca hayvanımsı yaratık öldürmüşsünüz. Oyunda gerçekçilik adına hiçbir şey yok. Sanki bulunduğumuz ada Star Wars filmlerinden çıkmış bir gezegen gibi. Türlü türlü robotlar, silahlar, binalar, hayvanlar, yaratıklar. Ancak oyun o kadar eğlenceli ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz. Far Cry 3’ün aksine Far Cry 3 Blood Dragon’da doğru düzgün bir ilerleyen hikaye yok. Sürekli bir şeyler parçalıyor, bir şeyler öldürüyoruz. Ancak insan böylesine eğlenceli bir oyunda hikaye de aramıyor zaten. Ayrıca karakterimizin sahip olduğu silahlar hani şu Online oyundaki zenginlerin elinde gezen ‘’GodPower’’ silahlar gibi. Doğru düzgün ne mermisi bitiyor, ne hasar alıyor, ne de sekiyor.

Sonuç olarak, bu oyunda gerçekçilik aramak aptallık olur. Oyundaki grafikler zaman zaman göz yorsa da oldukça güzel işlenmiş. Sesler de aynı şekilde esprili yapısıyla dikkat çekiyor. Hikaye namına pek bir şey yok. Eğer siz de eğlenmek istiyorsanız Far Cry 3: Blood Dragon tam size göre bir oyun olduğunu sizlere söyleyebiliriz. İyi eğlenceler dileriz.

Far Cry 3 Blood Dragon Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows 8/ XP /7 / Vista
 • İşlemci : 2.66 GHz Intel® Core™2 Duo E6700 veya 3.00 GHz AMD Athlon™ 64 X2 6000+
 • RAM : 2 Gb
 • Ekran Kartı : 512 MB DirectX® 9.0c
 • Boş HDD : 3 Gb
 • Ses Sistemi : Direct X 9.0c

Far Cry 3 Blood Dragon Ekran Görüntüleri :

Far Cry 3 Blood Dragon Oyun Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
 • İşlemci : 2.66 GHz Intel® Core™2 Duo E6700 veya 3.00 GHz AMD Athlon™ 64 X2 6000+
 • Ram : 1 GB
 • Boş Alan : 560 MB
 • Ekran Kartı : 256 MB
 • Ses Kartı : Tümü
 • DirectX : DX9.0c

Far Cry 3 Blood Dragon Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

game-stock-car-2012-indir

Game Stock Car 2012 oyunu, araba yarış simülasyon oyunları arasında en iyilerinden biri ve aynı…

gta-5-drift-mod

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan ve aynı zamanda gündemden uzun bir süre düşmeyecek…

CubeField indir

Beceri oyunu hayranları için tasarlanmış mükemmel bir oyunu sizlere tanıtmak istiyoruz. CubeField oyunu Simply Software Solutions tarafından hazırlanmış…

Lütfen Yorum Yapınız...