World of Warships
İlk Bakışta :World of Warships oyunu enfes deniz savaş mücadelelerini online çevrim içi aksiyonlarıyla mükemmel savaşma yetenekleriyle bütünleştiriyor!

World of Warships

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: Türkçe/İngilizce
Boyut: 7,3 MB
İS: Windows Xp/Vista/Win7/Win8
Kategori: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 68 kişi

World of Warships Oyun İncelemesi

World of Warships oyunu inanılmaz zorlu çok eğlenceli savaş mücadelelerine online katılabilirsiniz. Deniz Harp okulunun konu aldığı bu mükemmel oyunda savaş gemilerini en iyi şekilde tanıyacak ve aynı zamanda denizde savaşmanın zorluklarını sizlere en iyi şekilde gösterme şansına sahip olacaksınız. Dev okyanus üzerinde savaş gemilerinizi vurup batırmak isteyen düşmanlara karşı nefesleri kesen savaş operasyonlarında yer almaya hazır olmalısınız.

World of Warships oyunu, diğer deniz savaş oyunlarından çok ama çok farklı hazırlanan gerçekçi grafikleri ve olağan üstü savaş deneyimlerine katılabileceksiniz. Sınırları zorlayan deniz savaş gemilerinin içerisinde özel güçlere sahip silahların yanı sıra korku verici hızlı saldırılar yapabilen silahlar yer almaktadır. Düşmanlara kan kusturabilecek kadar güçlü ve hızlı gemilerle okyanus üzerinde fırtına gibi esecek ve harika zaman geçireceksiniz. Dev bir savaş gemisinin kaptanı olarak görev yapacak olduğunuz bu oyunda düşman gemilerini vurmazsanız onlar sizi vurarak batırmaya çalışacaksınız.

Çok hızlı ve acil kararlar vererek savaşların liderliğini üzerinize alabilecek olduğunuz gemi savaş stratejilerini göz önüne alarak harika savaşlarda yer alabilirsiniz. Oyunda çok eski tarihi savaş gemileriyle nostaljiyi hatırlayacak ve inanılmaz teknolojiye sahip savaş gemilerini de tanıma şansına sahip olacaksınız. Nefes kesen adrenalin dolu müthiş okyanus savaşlarına online oynayabilme yetenekleri sayesinde arkadaşlarınızla da oynama deneyimine katılabilirsiniz. Olağan üstü grafikleri ve inanılmaz şiddetli savaşma seslendirmeleri sizi daima heyecanlı savaş stratejilerine sürüklemektedir. World of Warships oyunu İndirme sayfamızdan ücretsiz olarak indirecek ve oynayabilecek olduğunuz bu oyunu muhakkak sizlerde denemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.

World of Warships Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

World of Warships Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows Xp/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium IV / AMD Autlon 2,1 Ghz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 7,3 MB
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : Tümü
  • DirectX : DX11.0c
 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

andromeda 5 indir

Andromeda 5 oyunu online oyun sevenler için tasarlanmış tarayıcı tabanlı mükemmel bir online savaş oyunudur….

Crazy-Cars

En çılgın araba yarış oyunlarından biri olan ve aynı zamanda sizleri nefes kesen yarış pistlerinde…

Star-Racing

Yıldız yarışları severler için hazırlanan bu müthiş oyunda, daha önce hiç görmediğiniz nefes kesen yarış…

Lütfen Yorum Yapınız...