World Of Tanks
İlk Bakışta :World Of Tanks oyunu ile nefesleri kesen tank mücadelesine ortak olacaksınız!

World Of Tanks

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 6.4 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 205 kişi

World Of Tanks Oyunu incelemesi

World Of Tanks oyunu uzun zamandır online savaş oyunu severler tarafından çok sevilerek oynanmaktadır. İkinci dünya savaşı konulu oyunları sizlere kolayca unutturabilecek olan bu oyunun içerisinde çok farklı ve heyecan verici savaş mücadelesine katılacaksınız. Ödül alan nadir oyunlardan biri olan bu mükemmel oyun aynı zamanda Avrupa da birincilik ödülü almış bir oyundur. World Of Tanks oyunu içerisinde çok farklı ve inanılmaz eğlenceli savaş operasyonları ve savaş olaylarına tanıklık edeceksiniz.

Oyunun zengin grafikleri ve mükemmel haritaları içerisinde savaşçıların ne kadar acımasız olduğunu sizlerde göreceksiniz. Tank savaş oyunlarının en sert ve en eğlenceli oyunlarından biri olan bu oyunun içerisinde zamanın nasıl geçtiğini sizlerde anlamayacaksınız. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilecek olduğunuz en gerçekçi online savaş oyunlarından biri olan World Of Tanks oyunu ile inanılmaz gerçekçi zaferler elde edeceksiniz. Oyun içerisinde çok farklı savaş stratejileri ve aynı zamanda büyüleyici yenilikleriyle sürekli heyecanlı maceralara katılacaksınız.

Ücretsiz geliştirmelerinin yanı sıra ilgi çekici grafikleriyle olağan üstü savaş deneyime muhakkak katılmalısınız. Oyundaki stratejiler ve silah kombinasyonu oldukça geniş olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Silahların yanı sıra güçlü savunma tekniklerinin de keyfini sürdüreceksiniz. World Of Tanks oyunu indirme sayfamızdan ücretsiz indirecek ve oynayacak olduğunuz bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Oyunun grafikleri oldukça iyi ve gerçekçi ses efektleriyle mükemmel zaman geçirecek olduğunuz bu oyunu sizlerde arkadaşlarınızla oynama şansına sahipsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

World Of Tanks Ekran Görüntüleri

World Of Tanks Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : İntel Pentium IV veya AMD 2.2 GHz
  • Ram : 2 GB
  • Boş Alan : 6.4 MB
  • Ekran Kartı : 256 MB RAM GeForce 6800 / ATI HD x 2400 XT 256 MB RAM,
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0c

World Of Tanks Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

devil-may-cry-4

Devil May Cry 4 oyunu en çok sevilen yanı tüm serisi sevilen tarz da ve atmosferiyle…

Wolfteam-indir

WolfTeam oyunu ile sizleri benzersiz savaş aksiyon mücadelesi beklemektedir. Softnyx firması tarafından oyun dünyasında yer…

Kung-Fu-Panda

Kung Fu Panda oyunu bildiğiniz gibi kendi filim den esinlenerek yapılmış bir oyundur.Daha önce aksiyon…

Lütfen Yorum Yapınız...