Quantum Rush Online
İlk Bakışta :Quantum Rush Online oyunu ile nefes kesen maceralara ücretsiz katılacaksınız!

Quantum Rush Online

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 1 GB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 49 kişi

Quantum Rush Online Oyun İncelemesi

Quantum Rush Online, yarış ve aksiyon oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Bu eşi benzeri olmayan efekt ve görselliğiyle hayal dışı yarış da sizde yerinizi alabilirsiniz. Bu oyunun ayrıcalığı tamamen hayal gücüyle kurgulanmış araçla ve yarış pistleri bulunmaktadır ister diğer yarışçıları yerden aldığınız bombayla patlatabilir öndeyseniz de kalkan eğer geride kalmışsanız da nitro alıp ilerleyebilirsiniz. Quantum Rush Online bu ara da bir yarışa girdiğinizde rahatlıkla anlayacaksınız ki diğer oyunlardan farkını, oyun içi dinamikleri biraz yetersiz görünüyor olabilir size ama oynadıkça üst düzeyde bir ayrıcalığı olduğunu anlayacaksınız.

Özellikle oynanabilirlik açısından değerlendirildiğinde kontroller gerçek çok farklı ve çok zor olmaktadır. Kontrol ettiğiniz aracın kontrolüne alışana kadar bir çok yarışta geride kalacaksınız  epey zaman geçiyor hakimiyeti kontrol altına almaya bunu  dezavantaj haline getirmeye ve indirgemeye çalışmanız için de yarıştığınız haritayı rahat bir şekilde görüp buna göre hareket etmeniz ve yarışçıları geride bırakmanız için avantaj haline gelecektir. Fakat ne yazık ki oyun buna da çok fazla izin vermiyor.

Çünkü oyun gerçek anlamda abartılı ve üstü düzey hıza sahiptir. Bu hız yüzünden haritayı okumakta zorlanabiliyorsunuz. Buda sizin gözünüzde daha zor hale getirebiliyor. Belki de oyunun yapımcıların diğerlerine göre alışılageldik bir kontrol sistemi yerine daha zorlu ve farklı bir sistem tasarlamak istemiş olsalar bile bu durumu abartarak hedeften çok uzak bir yere getirdikleri ortadadır. Fikir gayet güzel sınırları üst düzeyde olmaktadır.Müzik ve seslendirmelere gelecek olursak atmosfere gayet uygun olarak seçilmiş. Aslında kulağınıza diğer müziklerden biraz farklı gelebilir.Buda ilginizi çekebilir.

Çünkü günümüz de artık oyun severler çok üst düzeyde ve farklı oyunlar beklemektedir. Bu oyun yapımcılarını çok düşünmektedir. Size hitap edici oyunlar yapabilmek için o serisinin ilk oyununu standart yapıyor sizin yorumlarınızla da bir üst düzeyini daha farklı sistemini ortaya çıkartıyor. Quantum Rush Online oyunu içerisinde yarış pistleri üzerin de karşımıza çıkan malzemeleri toplayarak geçici bir süre on planda olmanızı sağlıyor. Bu avantajı devam ettirmek istiyorsanız daha çok hızlı ve daha çok araçlar imha etmelisiniz. Her yarışta faklı ve ilgi çekici deneyimler edeceksiniz. Buda size avantaj haline gelecektir.Sizde bu farklı sıra dışı yarışa katılmak istiyorsanız hemen indirip başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Quantum Rush Online Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Quantum Rush Online Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium 4 2.5 Ghz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 1 GB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Boart
  • DirectX : 9.0 ve üzeri

Quantum Rush Online Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Zuma_Deluxe

Zuma Deluxe oyunu çok uzun zamanlar oyun severler için hazırlanmış olan ve büyük ilgi gören…

V-Rally-3-indir

V-Rally 3 oyunu, ralli yarış tutkunlarını bir hayli heyecanlı zaman geçirmelerini sağlayacak olan mükemmel bir…

Point Blank-indir

Online oyun severler tarafından hazırlanan bu oyun içerisinde çok farklı ve benzersiz savaş oyununa katılmanın…

Lütfen Yorum Yapınız...