Peta City
İlk Bakışta :Peta City oyunu ile nefesleri kesen mücadeleler sizleri bekliyor.

Peta City

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: Türkçe
Boyut: 4 GB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 418 kişi

Peta City Oyun İncelemesi

Peta City dünyaca tartışılan ve kuşkusuz en çok beğenilen oyunlar arasında yer almaktadır. Silah bakımından çok zengin bir oyun olan  Peta City, hemde gelecek silahları hemde günümüzdeki silahları göreceksiniz. Peta City oyunu en ayrıca kılan özelliği oyundaki birbirinden farklı karakterler çok farklı becerilere ve özelliklere sahiptir.Bu özellikleri ve becerileri kullanmak için belirli kaynaklar toplayacaksınız tabi kide. Enerji puanı adı verilen bu kaynak sınıfıma özel hareketlerimizi ve savaşarak kullanırken harcanıyor. Tekrar doldurmak içinse düşmanlarımızı öldürmelisiniz ve onların Enerji Puanlarını onların yanına giderek kendimize çekiyoruz.

Her karakterin ve sınıfın üst enerji sınırı 150 olan enerji Puanımız oyuna başladığımız da tamamen dolu olarak geliyor.Bu da işinizi kolaylaştırıyor. Her savaşta size olumsuz sağlayacak durumları siz avantaj haline getirmelisiniz. Peta City oyununda 3 karakter oluşmaktadır.Bunlar ( Akıncı, komando ve keskin nişancı ) sınıfları vardır her birinin amaçları, özellikleri ve becerileri farklı olmaktadır. Akıncının görevi ve becerileri orta menzilli silahlarda üst düzeyde ustalaşmış ve güçlenmiş akıncı sınıfı hafif makineli silahlar kullanmaktadır.

Hafif ve orta taramalı tüfekler le Peta City haritalarının altı üstüne getirecek akıncı sınıfı aynı zamanda hızlı ve çok farklı savaş teknikleri vardır bu tarz karakteri oyun severler için kesinlikle bu sınıfı önermekteyiz.Akıncı sınıfının en özel ve en önemli yeteneği ( sıyrılmak ) dır. Sizin belirlediğiniz yön tuşlarına normali ( W,S,D,A ) olmak üzere 2 kere seri bir şekilde basarsanız sizin belirlediğiniz yöne hızlıca değişik bir görsellikler ve hareketle atlar.Karakterimizin yüksek sıyrılma becerisi sizin hayatta kalma mücadelenizi üst sınıra getirecektir.Tabi ki özel yetenekleri bununla sınırla kalmamaktadır.Kendisinin sahip olduğu bir diğer özellikse duvardan zıplaya bilirsiniz.

Peta City oyunun yüksek duvarları ve her hangi bir üst düzey kalelerin yanına yaklaşınca ( boşluk ) tuşuna basarak üst düzey zıplaya bilirsiniz buda diğer sınıflardan çok ayrıcalık sağlar. Buda düşmanlarınızı çok şaşırtacaktır. Komando görevi ve becerileri bunu herkes bilir bire birlerde veya yakın mevzilerde bunun ustası komando dur. Karakterimizin üstü pompalı üst düzeyde tüfeklerle donatılmış tam bir ölüm makinesi bir nevi terminetor diyebilirsiniz. Düşmanların yakınına ve içine sızarak pompalı ve ağır makinelerle onların bölgesine hızlıca sokulup orayı imha edebilirsiniz. Düşmanlarınıza üst düzey hasarlar komando karakterimizle gerçek savaşları aratmayacak şekilde üst düzey hasarlar verebilirsiniz.

Komanda sınıfı düşmanların yanına hızlıca sokulmak kötü durumlarda da oradan hızlı bir şekilde kaçmak için bu karakteri mutlaka denemelisiniz. PETA City’i komando sınıfında oynarken  yön tuşlarından ileri tuşuna iki defa hızlı bir şekilde basmanız durumunda (W+W) Karakteriniz  ileriye doğru uzun bir sıçrayış yapıyorsunuz.Böylece eğer düşmanından uzakta ise, ustası olduğu yakın menzile giriş yaparken, zor durumlarda bu özelliği kullanarak sırra kadem basabiliyor.Yetenekleri bununla da bitmeyen Komanda, diğer sınıflarında kullandığı “Duvardan zıplama” yeteneği de büyük bir ustalıkla kullanabiliyor.Buda oyuna ayrıcalık ve keyif katıyor ve son olarak da herkesin en çok beğenisi olan ve oynan keskin nişancı sınıfı geliyor.

Bu sınıfın özellikleri ve becerisi adından da belli olduğu gibi uzun namlı silahlarla aklınız hayaliniz durduracağı bölgelerde çok uzun mesafeler de istediğiniz gibi atışlar yapabileceksiniz. Bu sınıf neredeyse her oyunda sınırları çok zorlayan bir sınıftadır. Yakın dövüşü sevmeyen ve uzaktan rakiplerine yüksek hasar vermek, hatta tabir-i caizse tek atmak isteyen oyuncuların bir numaralı tercihi olan bu sınıfın diğer savaş  oyunlarında pek fazla görüşmemiş özel bir yeteneği bulunuyor. Belirli enerjiye sahip olduğunuzda ( V ) tuşuna basarak ortalıktan kayboluyorsunuz yani kayboluyorsunuz.Buda diğer sınıflardan çok ayrıcalık sağlıyor.

Diğer düşmanlar sizin yerinizi gördüğünde V ye basarak görünmez olup açınızı değiştirip savaşmaya devam edebilirsiniz. Nişancılar oyun içerisinde tam bir hayalete dönüşüyor. Yakın dövüşlerde genellikle tabancasına sarılan Keskin Nişancı, aynı zamanda “Duvardan Zıplama” yeteneğini de kullanabiliyor. Böylece beklenmedik anlarda yakınınızda biten düşmanlarınıza, yakın menzilde de bir takım numaralara sahip olduğunuzu gösterebiliyorsunuz. En çok becerisi olan bu sınıf aslında zor bir seviyede ilerliyorsunuz.Oyunda rütbeler mevcuttur aynı gerçek hayattaki gibi rütbeler vardır buda size duyulan güven ve başarınıza bağlı olarak ilerlersiniz.

Bu rütbeler başlangıç olarak ( Acemi, Er, Kıdemli er ,Onbaşı, Çavuş, Üstçavuş PG-1, Üstçavuş PG-2, Üstçavuş PG-3, Üstçavuş PG-4, Üstçavuş PG-5, Üstçavuş PG-6, Kıdemli başçavuş PG-1, Kıdemli başçavuş PG-2, Kıdemli başçavuş PG-3, Kıdemli başçavuş PG4, Kıdemli başçavuş PG-5, Kıdemli başçavuş PG-6, Astsubay Başçavuş PG-1, Astsubay Başçavuş PG-2, Astsubay Başçavuş PG-3, Astsubay Başçavuş PG-4, Astsubay Başçavuş PG-5, Astsubay Başçavuş PG-6, Teğmen PG-1, Teğmen PG-2, Teğmen PG-3, Teğmen PG-4, Teğmen PG-5, Teğmen PG-6, Üst Teğmen PG-1, Üst Teğmen PG-2, Üst Teğmen PG-3, Üst Teğmen PG-4, Üst Teğmen PG-5, Üst Teğmen PG-6, Üst Teğmen PG-1, Üst Teğmen PG-2, Üst Teğmen PG-3, Üst Teğmen PG-4, Üst Teğmen PG-5, Üst Teğmen PG-6, Binbaşı PG-1, Binbaşı PG-2, Binbaşı PG-3, Yarbay PG-1, Yarbay PG-2, Yarbay PG-3, Tuğgeneral, Tümgeneral, Kor general ve General ) olmak üzere bu şekilde gitmemektedir.Bu rütbelere atlamak çok kolay olmayacaktır başarınıza göre size rütbe sınıflarına ayıracaklardır.

Aynı zamanda Peta City  onlione modu mevcuttur.Oyundaki sosyal iletişimi ve oyunun zevki bakımından önemli noktaya varmaktadır.Her bakımından kalitesini ve farkını göstermektedir aslında Peta City oyunu.Birlik kurmak için tabi ki belirli rütbede olmalısınız o rütbede olduysanız 50,000 altınınız olması lazımdır. Birliği kurduktan sonra oyuncu toplamaya çalışırsınız ve onları sizin verdiğiniz görevler le ve eğitimlerle ilerleyebilirsiniz. Ne kadar güçlü ekibiniz olursa o kadar iyi sıralamaya girersiniz.Bunlarda size daha çok adam ve kalitenizi gösterecektir.Oyunun içinde gerekli ekipmanlar almak için veya daha özellikli eşyalar, silahlar almak için dükkan bulunmaktadır her hangi bir ekipmanı veya eşya orada mevcuttur.

Peta City oyununda birde en çok on planda olan 3D grafik özellikli harita olmaktadır.Bildiğiniz gibi görev yerlerini ve görevi gideceğiniz bilmediğiniz yerleri haritayla bulacaksınız diğer oyunlara göre harita daha rahat kullanacaksınız ve daha anlayışlı olacaktır.Bunun sıra oyunda farklı bir modlar içermektedir. Bunlar Deathmatch yani en fazla oyuncu öldüren galip geliyor. Bomba kurma bir takım bombayı kurmaya çalışır diğer takım ise onu engellemeye veya kurduysa onu imha etmeye çalışır.Özel bayrak kapma karşı takımın bayrağını alarak ölmeden ve adamları vurarak kendi kalenize dönerek puanı siz alabilirsiniz sayenizde takımınız öne geçer.

Keskin nişancı modu her yerde ve herkes sadece nişancı silahıyla kapışır savaşta başka silaha savaşamaz.Bıçakçı modu herkes de sadece bıçak olur ve onlarla yakın temasla bıçakla saldıracaksınız buda üst düzey beceri gerekmektedir. Botlu deathmacth oyunculardan sıkıldıysanız botlarla da oynayabilirsiniz hemde size eğitim olur ve son olarak yaratık modu sadece yaratıklar la savaşıyoruz onları avlıyoruz buda oyuna her anlamda kalitesini ve eğlencesini gösteriyor.Gelelim oyunun can alıcı noktasına yani grafiklerine bu na diyecek hiç bir şey en üst düzeyde tasarlanmış son sistemle ses efektleri verilmiş eşi ve benzeri asla olmayan bir oyundur. Bir an önce bu savaşlarda sıranızı alın biran önce denemelisiniz.Sizde bu aksiyon dolu savaş oyununu karakterinizi ve sınıfınızı seçip biran önce başlayabilirsiniz.İyi oyunlar dileriz.

Peta City Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Peta City Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium Dual Core E2140 1.60 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 4 GB
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve Üzeri

Peta City Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

nascar-racing-4-indir

NASCAR Racing 4 oyunu ile sizleri nefes kesen heyecan verici yarış mücadelelerinde yer alacaksınız. Araba…

counter-strike-1-3-2d-indir

Counter Strike 1.3 2D oyunuyla dünyanın en popüler oyunu olan Counter Strike oyunlarının tepeden bakışlı savaş…

c4-robot-indir

C4 Robot oyunu ile sizleri nefes kesen gerçekçi yarış mücadelesinin yanı sıra inanılmaz ilgi çekici…

Lütfen Yorum Yapınız...