Elite Forces
İlk Bakışta :Farklı bir counter strike oyunu oynamak isterseniz eğer mutlaka bu oyunu denemelisiniz.

Elite Forces

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 773 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 222 kişi

Elite Forces Oyunu incelemesi

Klasik counter Strike tarzında bir oyun olarak karşımıza çıkan Elite Forces oyununda çok farklı özellikler eklendiğinden dolayı birçok oyuncusu mevcuttur. MMOFPS tarzında ki oyunlardan hoşlanan ve bu konuda arayış içerisinde bulunan değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Elite Forces indirme sayfası hizmetinizdedir. Dao Games firması tarafından beta sürümü olarak piyasada yer bulan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

Nao Games firmasının büyük çabalar ile piyasaya sürdüğü online savaş oyunu olarak bilinen Elite Forces oyunu Counter Strike tarzında hazırlanmıştır. İki farklı takımdan oluşan birliklerinin online bir şekilde savaşmalarını konu alan bu oyunda bir takıma federasyon adı verilirken diğerine ise modifier adı takılmıştır. Oyun bir takımın bombalama faaliyeti yaparken diğerinin ise bu bombayı imha etmesi üzerine kurulmuş mükemmel bir yapıya sahiptir.

Genel olarak oyundan bahsetmek gerekirse takımlarda 3 farklı karakter özelliği bulunmaktadır. Her iki takımda özellik olarak birbiri ile aynı karakteristik özellikleri taşımaktadır. Bunu yanı sıra takımdaki elemanların da görüntüleri farklı yapıya sahiptir. Oyunda alışveriş te bulunuyor. Dev kadrolar ile tekil atış oyunu olarak adlandırılan MMOFPS tarzındaki oyunlara ilgi duyanların ve farklı arayışlarda olan değerli ziyaretçilerimizin ilgi duyacağını düşündüğümüz bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Elite Force oyununda alış veriş kısmı da bulunmaktadır. Oyundan kazandığınız puanlar yardımı ile mağaza bölümüne girerek puanınızın değerinde kaliteli silahlar ile çıktığınız savaş meydanlarında düşman takıma karşı üstünlüğünüzün olduğunu kesinlikle unutmayınız. Ayrıca oyunda tur bitmeden bir başka tura geçiş yapamıyorsunuz. Her bir tur herhangi bir takımdaki bütün oyuncuları ölünceye kadar devam ediyor. Turu kazanan takımın üyeleri 1 puan alıyor.

Oynayacağınız online savaş oyununda 3 farklı mod bulunmaktadır. Bu modlar sırası ile klasik bombalı mod, Av ve direniş mode ve en son olarak ta virüs modu dur. Oyuna başlamadan önce savaş modunuzu seçerek kıyasıya bir hayatta kalma mücadelesine başlayabilirsiniz. Oyuncuların ilgisini arttıran bir başka husus ise oyunun boyutudur. Çok büyük bir boyuta sahip olmayan bu oyunu kısa sürede indirebilirsiniz.

Oyun grafikler ve tasarım açısından orta düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Aslında savaşçıların kayar durumda ilerlemesi büyük sorun gibi duruyor. Bu olay dönemimizde yaşanmaması gereken bir yapı olarak nitelendiriliyor. Fakat oyun henüz beta düzeyinde olduğundan dolayı ilerleyen günlerde bu sorunun da çözüleceğini düşünüyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Elite Forces Ekran Görüntüleri

Elite Forces Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : P3 600 MHz
  • Ram : 512 Mb
  • Boş Alan : 2 Gb
  • Ekran Kartı : 256 Mb DirectX Destekli
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

Elite Forces Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Half-Life-indir

Half Life oyunu çarpıcı savaş mücadelesi sizleri bekliyor! 1997 yılında ilk oyunuyla oyun vitrinlerinde yer…

Call_of_Duty_World_at_War-indir

Call of Duty World at War oyunu ile mükemmel zaman geçirebilecek olduğunuz sıra dışı heyecan…

Farm_Frenzy_4_indir

Farm Frenzy 4 oyunu içerisinde son zamanların en sevimli ve en neşeli çiftlik simülasyon oyununun…

Lütfen Yorum Yapınız...