Crossfire
İlk Bakışta :Crossfire oyunu ile sizleri inanılmaz maceralara sürükleyecek olan bu oyuna hemen başlamalısınız!

Crossfire

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 2.4 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Online Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 146 kişi

Crossfire Oyunu incelemesi

Crossfire oyunu Tüm bilgisayar oyunlarında olduğu gibi fps türün de de gün geçtikçe daha gerçekçi görüntü ve ses efektlerine ek olarak, kullanıcıların talepleri doğrultusunda orijinal içeriklere yer verilmeye gayret ediliyor. 2009’dan bu yana yüz binlerce kullanıcıyı peşinden sürükleyen  her ne kadar oyun içi eklentiler kısmında yoğun başarı elde etse de, grafikler açısından eski nesil bir yapı sergiliyor. İlk bakışta tamamen olumsuz olarak nitelendirilebilecek bu özellik, pek çok düşük donanım seviyesi sahip kullanıcının herhangi bir takılma ve donma yaşamadan rahatlıkla oyun keyfi tadabilmesine yardımcı oluyor.

Bu sebeple eski nesil bilgisayarlara sahip olan oyuncular, modern fps sistemlerinden son raddede faydalanmak ve eğlenceli vakit geçirmek için Crossfire büyük bir memnuniyetle tercih ediyorlar. Oyun yapı olarak içerisinde hem Counter Strike hem de Half Life’dan öğeler barındırıyor. Takım savaşlarında yer alan Global Risk ve Black List gruplarından dilediğini seçen oyuncu, karşı takımın üyeleri ile kıyasıya bir rekabete girerken, bazı oyun düzeyinde ise Half-Life’ın içinden çıkmış gibi görünen korkunç yaratık ve zombiler ile de mücadele edilebiliyor.

Dünya FPS tarihine altın harfler ile yazılmış bu oyunların yalnızca Crossfire değil sayısız yapıma referans olduğu düşünüldüğünde, aradaki benzerlik de kabul edilebilir duruma geliyor. Her ne kadar günümüzün en fazla tercih edilen ve en gelişmiş fps oyunları olmasa da,  sahip olduğu düşük dosya boyutu, ücretsiz olarak oynanabilmesi, karakter ve oyun  çeşitlilik kadar haritalarının da başarılı Crossfire olması gibi etkenler sebebi ile her geçen gün mevcut kullanıcı kitlesini arttırabiliyor.

Sizler de vakit kaybetmeden kendinizi Crossfire dünyasının aksiyonlu mücadelelerine bırakarak kısa sürede keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Oyunun içerisinde bulunan ek özellik ve silahlar gibi avantajlardan faydalanmak isteyen kişiler ise durma karakter üzerinden temin edebileceğiniz Crossfire veya farklı bir deyiş ile Crossfire zp ile bu arzularını gerçekleştirebileceklerdir. Oldukça ekonomik ücretler karşılığında alabileceğiniz. Crosfire epin leri ile oyunun imkanlarından sınırsızca faydalanarak sizler de kendinizi eğlencenin ve hareketin kollarına bırakabilirsiniz. Görsel ve ses efekt anlamıyla da bakarsak çok üst düzey bir beklenti karşılamasa da her türlü ilginizi çekecektir. Bir an önce amansız savaşlara ve görsellik le re sizlerde katılabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Crossfire Oyunu Ekran Görüntüsü :

Crossfire Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : Pentium 4 - AMD Athlon 1.8 MHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 2.4 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve Üzere

Crossfire Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

super-mario-crystals-indir

Super Mario Crystals oyunu ile bambaşka Mario kahramanı dünyasında zaman geçireceksiniz. Mario oyunları hayranlarını inanılmaz…

GTA_Vice_City

Gta Vice City oyunu, son zamanların ve hatta tüm zamanların en sevilen aksiyon ve macera…

minecraft-server-indir

Minecraft oyunu uzun zamandır hayranlarını birbirinden farklı maceralar ve stratejik oyun yapısıyla çok sevilen oyunlar…

Lütfen Yorum Yapınız...