Bankolu Okey
İlk Bakışta : Bankolu Okey oyunu ile inanılmaz heyecanlı okey oyunu oynamak için masanızda yer alacaksınız!

Bankolu Okey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: Türkçe
Boyut: 3,6 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Masa Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 42 kişi

Bankolu Okey Oyunu incelemesi

Bankolu Okey oyunu, birbirinden farklı ve renkli okey oyunları içerisinde farklı tarz da oynama stiline sahip olan en iyi oyundur. Bankolu okey oyunu içerisinde zorlayıcı yapay zekaya karşı okey oynama deneyimine sahipsiniz. Okey oyunu tutkunlarını çok eğlenceli zamanlara sürükleyecek olan bu oyunun içerisinde zamanın nasıl geçtiğini sizlerde anlamayacaksınız. Masa oyunları arasında yer alan bu oyunun içerisinde en sevilen ve en çok oynanan oyunlar arasında yer alan bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunun içerisinde sizleri çok farklı deneyimler gerekmektedir.

Bankolu Okey özellikle ülkemizde çok yaygın olan bu popüler oyunu muhakkak sizlerde ücretsiz oynamalısınız. Oyun içerisinde birbirnden farklı okey oynama deneyimini sizlere veren Bankolu Okey oyununu sizlerde sahip olmak istiyorsanız, sizlere bu sayfadan ücretsiz sunuyoruz. Bu oyunda amacınız aynı taşları eşleştirmek ve diğer oyuncuların elinde satıları onlara yüklemeye çalışacaksınız. Bitiş yapan oyuncu eğer okey atmış ise, yer 100 ile çarpılıyor. Oyunu bitiren oyuncudan yerin 100 katı sayı düşülmektadir. Bitiş yapan oyuncu banko demiş ise yer 2 ile çarpılır ve en çok sayı yiyecek olduğunuz bitiş şeklidir.

Oyunu bitiren oyuncudan 200 puan düşülür. Bitiş yapan oyuncu çifte bitmiş ise yine yer 2 ile çarpılmaktadır. Oyunu bitiren oyuncudan 200 puan düşülüyor. Oyuncu hem bankolu hemde çifte bitmiş ise yer 4 ile çarpılır. Oyunu bitiren oyuncudan 400 puan düşülmektedir. Oyuncu hem bankolu hem çifte bitmiş ve birde okey atmış ise bu sefer yer ilk olarak 100 ile çarpılı çıkan sonuç ise 4 ile çarpılır ve oyunu bitiren oyuncudan yerin 400 katı sayı düşülüyor. Bankolu Okey oyunu indirme sayfamızdan tamamen ücretsiz olarak hazırlanan bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Oyunun görüntüleri oldukça iyi ve birbirinden farklı deneyimleriyle çok eğlenceli okey oynama sistemine dahil olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Bankolu Okey Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : İntel Pentium II veya AMD 1.2 Mhz
  • Ram : 256 MB
  • Boş Alan : 3,6 MB
  • Ekran Kartı : 64 MB
  • Ses Kartı : Tümü
  • DirectX : Tümü
 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

fifa 2007 indir.jpg

Fifa serisinin devrim niteliğinde hazırladığı Fifa 2007 oyununu sizler için araştırdık. Oldukça kaliteli hazırlanmış bir…

Call of Juarez Gunslinger indir

Vahşi batının en inanılmaz kelle avcısı olan Silas Greaves bu oyunda yine ortalığı kan gölüne çeviriyor….

Euro Truck Simulator oyun indir

Scs Software oyun yapımcısı Euro Truck Simulator 2 oyunuyla oyun gündemini alt üst eden ve…

Lütfen Yorum Yapınız...