The Night of the Rabbit
İlk Bakışta :Kendine has tarzı ile sizleri hayran bırakacak bir yapısı bulunan bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz.

The Night of the Rabbit

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 2.5 Gb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Macera Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 101 kişi

The Night of the Rabbit Oyun İncelemesi

Oldukça farklı yapımlara imza atan Daedalic Entertainment firması tarafından hazırlanmış olan The Night of the Rabbit oyunu Matt and Sebastian Kempke tarafından yazılmıştır. Çok farklı bir hikayesi bulunan bu oyunda arka ayakları üzerinde yürüyen ve kendine Marquis de Hoto adını vermiş bir albino tavşanı ile oyunda büyük sihiri ortaya çıkartmaya çalışıyorsunuz. Oyun mause ile tıklama ve sürükleme tekniği ile oynanmaktadır. Bu teknik sayesinde tıkladığınız yere oyunun kahramanını yürütebilir ve karşınıza çıkan yaratıklar ile konuşarak bilgiler alabilirsiniz. Sabırlı olmanızı tavsiye edeceğimiz bu oyunda kendi evreninizi kurtarmak için karşınıza çıkacak malzemelere ihtiyacınız olacak.

Kötü büyücü Zaroff tarafından fethedilen birçok paralel evren gibi kendi evreninin de saldırıya uğrayacağını düşünen ve bu konuda haklı olan Jerry karakterini canlandırıyorsunuz .Jerry büyük bir büyücü olan Marquis de Hoto adındaki albino tavşanının çırağı olmak ister ve büyük sihiri ortaya çıkararak Zaroff tarafından istila edildiklerinde kendi evrenini ondan kurtarmak ister. Oynayacağınız bu oyunda senaryoya göre kocaman ağaçların toprak altında kalan kökleri yardımı ile paralel evrenlere geçiş yapılabiliyor. Tavşandaki büyü yeteneği ile paralel evrenlerde görünmez olabilirsiniz. Bir madeni para yardımı ile tekrar görünür olabiliyorsunuz.

Mause ile karakterinizi ilerletirken envantere ekleyeceğiniz birçok malzeme sayesinde büyük sihiri yapmak için gereken yolları ve kombinasyonları tamamlayabilirsiniz. Mutlaka önünüze gelen veya görevler sonucu aldığınız malzemeleri envantere ekleyin. Kesinlikle pişman olmazsınız. Oldukça eğlenceli olan bu oyun dosya boyutu ile gözünüz korkutması. Kaliteli bir oyun olduğundan dolayı çok fazla oyuncu tarafından oynanmaktadır. İyi eğlenceler dileriz.

The Night of the Rabbit Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

The Night of the Rabbit Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : Core 2 Duo E6550 2.33GHz - Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
  • Ram : 4 Gb
  • Boş Alan : 10 Gb
  • Ekran Kartı : GeForce 8800 GT 256MB - Radeon HD 6610D2
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

The Night of the Rabbit Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Slendermans-Shadow-Elementary-indir

Slenderman’s Shadow Elementary oyunu içerisinde çok farklı ve inanılmaz eğlenceli korkunç maceralar sizleri bekliyor. İndie…

BattleDawn

Battle Dawn oyunu, 3 farklı temadan oluşmaktadır. 3D görselliği olan farklı ve yeni bir modern dünyaya…

sniper-elite-v2-indir

Sniper Elite 2 oyunu ile aksiyonlarla dolu süper maceralar sizleri bekliyor. Birbirinden farklı mükemmel silahları…

Lütfen Yorum Yapınız...