Angry Birds Space

Angry Birds Space

Eklenme:
Kategori: Küçük Oyunlar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 1.591 kişi

Angry Birds Space Oyunu incelemesi

Angry Birds oyunu ilk olarak cep telefonlarında oynanmaya başladı. Dünya üzerinde birçok kullanıcısı olan ve kısa sürede büyük ilk gören Angry Birds oyunu bilgisayarda oynanmak için değişiklikler yapıldı ve kısa süre içerisinde birçok versiyonu piyasa ile buluştu. Angry Birds Space indirme sayfasından kısa sürede elde edeceğiniz bu bölümde oluşturulan versiyonlardan sadece bir tanesidir. Bu oyunu sizler için araştırarak sayfamızdan indirme olanağını sizlere sunuyoruz.

Angry Birds Space Genel Bilgiler :

 • Dosya Boyutu : 40.4 MbAngry Birds Space demo indir
 • Dil : İngilizce
 • Kategori : Beceri Oyunları
 • Yapımcı : Rovio Entertainment
 • Güncelleme : 23.03.2014
 • İşletim Sistemi : Windows xp / 7

Angry Birds Space Oyun incelemesi :

Beceri oyunları kategorisinde bilgisayar oyunları arasında yer alan Angry Birds oyununun versiyonlarından sadece bir tanesi olan Angry Birds Space oyununu sizler için araştırdık. Genel olarak oyunun amacı aynı fakat Space versiyonunda olaylar biraz daha farklı gelişiyor ve artık uzay boşluğunda geçmeye başlıyor.

Oyunun uzaya taşınmasını yapımcı firma şu şekilde hikayeleştirmiş. Normal günlerini yaşayan kuş ailesi gülen yüzleri ile yumurtalarına şapkalar takmış eğlenirken gök yüzünde açılan bir delikten küp şeklide bir kuş altın yumurtası ile birlikte aşağıda düşer. Gökyüzünden düşen kuşun yüzü asık ve sinirli gözükmektedir. Arkasından da bir robot bu kuşu takip ederek bizim kuşlarımızın yanına düşer ve bir hamlede altın yumurtayı kaparak o delikten geldiği yere geri döner.

Daha sonra delikten aşağıya bizim kuş ailesinin yumurtalarına taktıkları şapkalar da düşünce yumurtalarının da çalındığının farkına varan kuşlarımızın yüz ifadeleri değişir ve sinirli bir hal alırlar. Küp şeklindeki kuş ile birlikte sapan yardımı ile açılan delikten içeri girerler ve robotun peşine düşerler. Bu zorlu yolculukta sizlerin yardımına ihtiyaç duyan kuşlara yardım etmelisiniz.

Hikaye bu şekilde. Genel olarak oyunun mantığı aynı. Farklı özellikleri bulunan kuşları sapan yardımı ile bölümde karşınıza çıkan düşmanların üzerine fırlatarak onları yok olmalarını sağlıyorsunuz. Daha önce Angry Birds space oynamayan arkadaşlarımıza şiddetle bu oyunu tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Angry Birds Space Sistem Gereksinimleri :

 • İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci : Intel Pentium 4 @ 1.00 GHz
 • RAM : 512 Mb
 • Ekran Kartı : GeForce FX 5200 256 Mb
 • Boş HDD : 110 Mb
 • Ses Sistemi : Direct X 8.0c

Angry Birds Space Tanıtım Videosu :

Angry Birds Space Ekran Görüntüleri

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

team-fortress-2

Team Fortress 2 oyunu ile nefes kesen aksiyonlar ile dolu zaman geçirme deneyimi sizleri beklemektedir….

Gun-Metal

Gun Metal oyunu ile sizleri çok hızlı ve eğlenceli robot savaş oyunu olan bu oyunu…

zombie-driver-hd-indir

Zombie Driver HD oyunu ile birbirinden farklı maceralar ve aynı zamanda son derece heyecan verici…

Lütfen Yorum Yapınız...