Spintires
İlk Bakışta :Arazi şartlarında kamyon ile ilerlemek kadar zor birşey yoktur. Fakat bu kamyon 4x4 olunca işler değişiyor.

Spintires

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 96.8 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Beceri Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 2.711 kişi

Spintires Oyunu incelemesi

Bu sayfamızda sizler ile oldukça farklı bir oyun paylaşıyoruz. Spintires oyunu indirerek çok farklı bir oyun dünyasına adım atacaksınız. Oldukça kaliteli hazırlanmış olan bu oyunu oynayan sayısı her geçen gün artmaktadır. Farklı tarzı ile ilgi odağı olan Spintires oyununu sizde denemelisiniz. Spintires oyununu araştırarak sizler için hazırladığımız bu sayfadan oyun hakkında kısa bilgiler alabilir. Oyunun tanıtıcı videosunu izleyebilir ve oyunu indirebilirsiniz.

Oyun sektörüne kaliteli oyunlar hazırlayan Oovee Game Studios tarafından hazırlanarak deneme sürümü olarak paylaşıma açılan Spintires oyunu daha önce görmediğiniz bir yapıda hazırlanmıştır. Oyunun yapısı genel olarak nakliye üzerinedir. Fakat oyuncuları bu nakliye esnasında birçok zorluk beklemektedir. Zorluklara karşı ne kadar dayanabilirsiniz bilemiyoruz ama kullanacağınız kamyonlar oldukça dayanıklı.

Oyuna başladıktan sonra seçeceğiniz kamyon ile oyuna başlıyorsunuz. Taşıdığınız yüke bir zarar vermeden daha önceden belirlenmiş varış noktasına ulaşmalısınız. Yol güzergahı oldukça zorlu etaplardan oluşmaktadır. Bildiğiniz off-road yarışlarının yapıldığı engebeli arazi üzerinde yolculuk yaparak varış noktasına ilerlemeye çalışıyorsunuz.

Sadece nakliye işi ile ilgilenmiyorsunuz. Spin tires oyununda seçebileceğiniz birçok kamyon ve çekici bulunmakta. Hepsi de arazi araçları ve mükemmel durumdalar. Bu araçlardan herhangi birini seçin ve zorlu parkura girin. Asıl amacınız parkuru tamamlamak. Çok zor bir oyun olduğunu şimdiden söylemek isteriz.

Çok çetrefilli yollar sizleri beklemekte. Hangi yolda nasıl araç kullanılacağı ve nasıl manevralar ile aracı tepelere çıkartacağınızı kendiniz bulmalısınız. Hem taşıdığınız yükü korumalı hemde yollardaki zorluklar ile mücadele etmelisiniz. Hal böyle olunca bu oyunda normal bir nakliye oyunu ve bir off-road yarışının karışımı gibi birşey olmuş. Gerçekten çok iyi düşünülmüş ve uygulanmış olan Spintires oyununu daha önce denemediyseniz mutlaka oyunu indirmelisiniz.

Spintires oyununun grafik özellikleri de günümüz şartlarına uygun olarak tasarlanmış ve uygulanmıştır. 3D grafik motoru kullanılan bu oyunda kameranın açısını değiştirerek kullandığınız kamyonu istediğiniz açıdan görerek etrafınızda bulunan uçurumları rahatlıkla görebilirsiniz. Kamyonu çok dikkatli kullanmalısınız. Yoksa taşıdığınız sandıklar devrilir ve göreviniz başarısız olur. İyi eğlenceler dileriz.

Spintires Ekran Görüntüleri

Spintires Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : Pentium 4 1.8GHz - Athlon XP 1700+
  • Ram : 1 Gb
  • Boş Alan : 2 Gb
  • Ekran Kartı : GeForce 210 - Radeon X600 Series
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

Spintires Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Hounds-The-Last-Hope-indir

Hounds The Last Hope oyunu ile sizleri nefes kesen şiddetli online savaş oyunu deneyimine muhakkak…

the-amazing-spider-man-indir

The Amazing Spider-Man oyunu ile sizleri çok farklı maceralara ve aynı zamanda mükemmel sistemlerde yer…

race-cars-the-extreme-rally-indir

Araba yarış oyunlarının belkide en küçük boyutlarında olan yarış arabaları ile son derece heyecan verici…

Lütfen Yorum Yapınız...