Montezuma`nın Hazineleri 3
İlk Bakışta : Montezuma`nın Hazineleri 3 oyunu, gizemli ortamlarda heyecan verici aksiyonlar sizleri bekliyor!

Montezuma`nın Hazineleri 3

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 132 MB
İS: Windows Xp/Vista/Win7
Kategori: Beceri Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 147 kişi

Montezuma`nın Hazineleri 3 Oyunu incelemesi

Alawar firmasının üreticiliğini yaptığı Montezuma`nın Hazineleri 3 bir bulmaca oyunudur. İlk iki oyununa göre görüntü ve oynanış olarak yol almış görünüyor, ayrıca diğer oyunlara göre daha fazla bölüme sahip.  Bu oyunda becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Oyunu oynarken zamanının nasıl geçtiğini anlamayacak kendinizi patlamaların görselliğine bırakacaksınız. Montezuma`nın Hazineleri 3 piyasadaki çoğu bulmaca oyunuyla oyun amacı olarak aynı özelliklere sahip. Ama görselliğiyle kendini diğer oyunlardan ayırmayı başarabilmiş ve Türkçe dil desteğine de sahip.

Oyunda tek bir amacımız bulunuyor. Size verilen süre içerisinde ekranda bulunan farklı şekil ve renklerdeki cisimleri, aynıları 3 lü bir grup olacak şekilde yan yana getirip yok olmalarını sağlamak. Peki bunu nasıl yapıyorsunuz? Bu cisimlerin yok olmalarını onları çekip yerlerini değiştirerek yapıyorsunuz. Çekme işlemi yapacağınızda bir cismi sadece bir yönde ve bir birim çekerek gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece üçlü gruplar meydana getirebilir ve onları patlatabilirsiniz. Bir sonraki bölüme geçebilmek için belirli bir skoru başarıyla yapabilmeniz gerekiyor.

Ayrıca cisimleri ne kadar hızlı patlatırsanız “Çılgın Puan Bonusu” adı verilen bir bonus kazanıyor ve topladığınız puanlar arttırıyorsunuz. Montezuma`nın Hazineleri 3 oyununda işinizi kolaylaştıran yardımcılara da sahipsiniz ekranın sol alt köşesinde ara ara göreceğiniz bazı karakterler cisimlerin bulunduğu alana farklı şekillerde müdahale edip sizin daha yüksek skor yapabilmeniz için yardımcı oluyorlar. Bazen bombalar atıp onlar patlama yapıyorlar bazense cisimleri sarmaşıklarla kaplıyorlar ve onlara tıkladığınızda yüksek puan alıyorsunuz. Ve sizin kendi kazanabileceğiniz, patlamalar sırasında ortaya çıkan ek özelliklerde mevcut, eğer bu özellikleri yakalayabilirseniz çok işinize yarıyorlar.

Örneğin; size ek süre kazandırıyorlar ya da zamanı dondura biliyorlar. Oyunda bunun gibi bir çok farklı özellik mevcut, burada hepsini anlatarak heyecanını kaçırmak istemeyiz, oynadıkça siz keşfedecek ve zevkine varacaksınız. Oyundaki her başarıyla bitirdiğiniz bölümün sonunda da bir kristale sahip oluyorsunuz ve bu kristallerle Montezuma’ nın hazine sandıklarını açarak işinize yarayacak farklı farklı ödüller kazanıyorsunuz. Ayrıca oyunda Uzman ve Normal olmak üzere iki adet mod mevcut. Kendinizi geliştirdiğiniz de uzman moduna adım atabilir, daha zorlu oyunlarla başa çıkabilirsiniz.

Oyunun grafikleri ise bir harika, size ormandaymışsınız hissini seslerle bütünleşerek veriyor ve içine çekiyor. Size yardımcı olan karakterlerde oldukça güzel tasarlanmış. Patlamalarda ortaya çıkan görsel efektler ise oyuna hoş bir hava katıyor.

Bulmaca oyunlarını seviyorsanız Montezuma`nın Hazineleri 3 oyunu mutlaka arşivinizde yer almalı.

Montezuma`nın Hazineleri 3 Ekran Görüntüleri :

montezumanin-hazineleri-3-indirme

Montezuma`nın Hazineleri 3 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows Xp/Vista/Win7
  • İşlemci : İntel Pentium IV / AMD Autlon 1,8 Mhz
  • Ram : 512 MB
  • Boş Alan : 132 MB
  • Ekran Kartı : 64 MB
  • Ses Kartı : Tümü
  • DirectX : Tümü

Montezuma`nın Hazineleri 3 Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Mafia-3-indir

Mafia 3 oyunu ile sizleri büyüleyici yeni aksiyon ve maceralar beklemektedir. Her serisiyle helen oyun…

American-Truck-Simulator-indir

American Truck Simulator oyunu ile sizleri muhteşem heyecan verici tır sürme maceraları beklemektedir. SCS Software…

minecraft-1-8-8-indir

Minecraft oyunları, kısa sürede oyun severler tarafından en sık oynanan oyunlar oluyorken, uzun zamandır yenilen versiyonlarıyla…

Lütfen Yorum Yapınız...