Kung Fu Panda
İlk Bakışta :Kungfucu panda kahramanı ile müthiş maceralar sizleri bekliyor!

Kung Fu Panda

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 528 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Beceri Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 294 kişi

Kung Fu Panda Oyun İncelemesi

Kung Fu Panda oyunu bildiğiniz gibi kendi filim den esinlenerek yapılmış bir oyundur.Daha önce aksiyon oyunu oynamış herhangi bir kimse, yapıma  ve oyuna oldukça kolay uyum sağlayacaktır. Zaten içeriğin daha çok çocuklar için uygun hale getirildiği de açıkça görülmekte. Bununla birlikte animasyon severler ve basit platform yapılı oyunlardan keyif alanlarda oyundan zevk alacaklardır.Gerek görselliğiyle çok ilginizi çekecektir. Kısa zamanda çok hasılat yapan oyunlar arasına girmektedir. Kung Fu Panda çok sayıda olmayan bölümler ve zorlayıcı mücadele sahnelerinin bulunmaması nedeni ile durumu kurtaran sevimli karakterler ve birbirinden tatlı komik karakterler oyunu bu olumsuz avantajını olumlu hala çevirmektedir.

Bölümler ve platform sırda dışı araştırmalı ve dövüşlü sahneler olacaktır.Bununla birlikte animasyon severler ve basit platform yapılı oyunlardan keyif alanlarda oyundan zevk alacaklardır.Birbirinden tatlı karakterimizle sizde bu savaşta yerinizi tutabilirsiniz. Standart W, A, S, D tuşları ve fare kombinasyonu kullanılırken, aksiyon ve combo hareketler için Numpad’teki rakamlar kullanılıyor. Bu durum fareyi bırakıp 4, 6-4, 6 ya da 6, 6, 6 – 6, 6, 6 gibi çok farklı ve değişik becerilerle  peş peşe vurmanızı sağlıyor.Diğer yönden ok tuşlarıyla değişik kamera açıları da yakabilme sansına erişe biliyorsunuz. Zaten fare tuşları ile temel aksiyon hareketlerini gerçekleştirebildiğimiz den diğer seçeneklere gerek kalmıyor.

Kung Fu Panda dikkatini çeken en güzel yöne görselliktir.Belki filim deki gibi çok üst düzey görselliği olmaya bilir ama ona yakındır ilginizi çekecektir.Bildiğimiz gibi bizim karakterimizin en büyük hayali kahraman olmaktı rast gele diğer kahramanların içine düşerek oda bir kahraman adayı oldu başlarda bir şey bilmese de öğreneceği çok şey vardı sizde oyunu indirip bu karakterimizin gerçek güçlerini ortaya yansıtması için biran önce yardımcı olabilirsiniz.

Kaldı ki içerdiği neşeli yapı sayesin de her yaş gurubunu oynarken gülümsetecek bir yapıya sahip.Aslında yaş grubu diye genellemek saçma çoğu kez ufak yaş oyunları herkesin hoşuna gidebilir kaliteli oyundur yaş genellemesi koymak saçma olur kime hitap ederse o oyunu indirip oynayabilir. Bunun yanı sıra ustanız dan öğreneceğiniz çok şey vardır. Becerilerinizi öğrenerek sıra dışı düşmanlarınızı kendi topraklarınızdan atabilir halkın kahramanı olabilirsiniz. Kung Fu Panda oyunu indirme sayfamızdan tamamen ücretsiz olarak indirecek olduğunuz bu oyuna hemen sahip olmalısınız. İyi oyunlar dileriz.

Kung Fu Panda Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Kung Fu Panda Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : Pentium 4 - AMD Athlon 2.0 MHz
  • Ram : 1
  • Boş Alan : 528 MB
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve üzeri

Kung Fu Panda Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

test-drive-4-indir

Yarış oyunları hayranlarını son derece heyecan verici yarışlarda yer almanın deneyimine muhakkak sizlerde oynamalısınız. Seriye…

agrar-simulator-2013-indir

Çiftlik simülasyon oyunları arasında yer alan bu ilgi çekici oyunun içerisinde bir çiftlik maceralarında olan…

deer-drive-indir

Deer Drive, 3D aksiyon oyunu olan bu oyunun içerisinde sizleri çok heyecan verici inanılmaz eğlenceli…

Lütfen Yorum Yapınız...