Hayatım Çiftlik
İlk Bakışta :Çiftlik oyunları arasında en çok kullanıcıya sahip online oyunlardan birtanesi olan bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Hayatım Çiftlik

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 50.6 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Beceri Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 133 kişi

Hayatım Çiftlik Oyun İncelemesi

Ekip biçmek, hayvanlarla ilgilenmek, bitkileri sulayıp bakımlarını yapmak,  hayvanlardan ürün elde etmek, müşterilerinin özel isteklerine göre ürünler oluşturmak ve daha fazlası. Alawar Entertainment bünyesinde piyasaya giren Hayatım Çiftlik oyunu size bunları sunuyor. Bu oyunda kendi çiftliğinizin yıldızı olacak, bir çiftçi olmanın tadına varacak, üretim yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Türkçe dil desteğinin olması da oyunu daha oynanabilir bir hale getiriyor ve artı puan kazandırıyor.Oyuna ilk başlarken karakterimiz Lisa’ nın çiftliğe nasıl geldiğinin hikayesini kısa bir şekilde görüyoruz.

Lisa bir TV şovundan teklif alıyor, ancak kendisi neyin beklediğinden habersiz bir şekilde kontratı imzalıyor.Ve yolculuğu başlıyor, çiftliğinin önünde duran otobüsten indiğinde ise, Lisa büyük bir şok geçiriyor ve  duruma anlam veremiyor. Şovdan ayrılmak istese de yapımcısı ona kontratı olduğunu hatırlatarak çiftlikte kalmasını sağlıyor. Ve Lisa kameralar önünce çiftlik dünyasına adımını atmış oluyor böylece macera ve işin bize düşen kısmı başlıyor.

Oyuna ilk başladığınızda neyi nasıl yapmanız gerektiğini gösteren bir eğitim bölümüyle giriş yapıyorsunuz, burada ekim yapmaktan tutun ürün elde etmeye kadar tüm işlevleri öğreniyorsunuz. Oyunda yapmanız gereken oldukça basit, tek yapmanız gereken üretim yapmak ve bu ürünleri satarak daha fazla üretim yapmak. Üretim için bir çok seçeneğiniz mevcut, mısır ekip bu mısırlardan patlamış mısır makinesi yardımıyla patlamış mısır üretebiliyor, ineğinizin sütünü alabiliyor ve daha bir çok üretim çeşidini yapabiliyorsunuz. Peki üretimleri neye göre yapıyorsunuz? Elbette müşterilerinizin sizden istediği ürünlere göre. Oyun ekranının üst tarafında sizden istenen ürünler çeşit ve adet olarak gösteriliyor. Bu ürünleri başarılı bir şekilde üretip müşteriye ulaştırdığınız zaman para kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu paralarla daha iyi ürünler üretmek için aletler, tohumlar ve yeni hayvanlar alabiliyorsunuz. Aldığınız bu kaliteli ürünlerle daha farklı ve daha kar getiren ürünler elde edip aldığınız parayı kat kat arttıralabiliyorsunuz.

Sizlerde çiftlik hayatına bir özlem duyuyorsanız, üretim yapıp para kazanmanın tadını yaşamak istiyorsanız. Mutlaka Hayatım Çiftlik çiftlik oyununu oynamalısınız. Kim bilir belki de aradığınız huzuru bu oyunda bulabilirsiniz.

Hayatım Çiftlik Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Hayatım Çiftlik Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : P3 2.8 Mhz işlemci veya üstü
  • Ram : 256 Mb
  • Boş Alan : 150 Mb
  • Ekran Kartı : Radeon 128 Mb ekran kartı veya üstü
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 9.0c

Hayatım Çiftlik Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

volkswagen-gti-racing-indir

Araba yarış oyunları arasında kendisini çeşitli aynı marka fakat farklı model otobilleri içerisinde barındıran Volkswagen GTI…

NFS-Most-Wanted

Need For Speed Most Wanted oyunu ile kendi arabanızı kendiniz seçin ve sıra dışı kovalamaca…

Killing-Floor-2

Killing Floor 2 oyun en başta mod olarak başlayan, oldukça tutulan ve daha sonra kendi başına…

Lütfen Yorum Yapınız...