Mustapha Oyunu
İlk Bakışta :Atari oyunlarını özleyenler varsa mutlaka denemeniz gereken oyunlardan biri.

Mustapha Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: ingilizce
Boyut: 13 Mb
İS: XP, Vista, Windows 7
Kategori: Atari Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 645 kişi

Mustapha Oyunu Oyunu incelemesi

Yıllar önce atari salonlarında çok popüler olan Cadillac & Dinosaurs, bilinen adı ile Mustafa oyunu sayfalarımızdaki yerini almış durumda. Oyunun karakterlerinden birinin adı ile özdeşleşmiş olan bu oyun çok eskiden atari salonları varken önünde kuyruk olan bir oyundur. Artık teknoloji gelişti atari salonlarının yerini bilgisayarlar aldı. Artık neredeyse bütün oyunları internetten indirebiliyorsunuz. Geçmişte kalmış oyunları bir artık bulmanız mümkün. Mustapha gibi çok eski oyunlar bizim kuşağın eğlencelerinden biriydi. Sizlere de bu oyunu sunmak istedik.

En köklü oyun firmalarından birisi olan Capcom firması tarafından 1993 yılında üretilen Cadillac & Dinosaurs oyunu o dönemin atari oyunlarında oldukça popülerdi. Oyunda 4 farklı karakterden bir tanesini seçerek ilerliyorsunuz. Bölümlerin sonlarında bulunan boss diye tabir edilen güçlü yaratıkları geçerek bir sonraki bölüme ilerlemelisiniz. Bazı bölümlerde size yardımcı olacak birçok mataryel bulunmaktadır. Bazı yerlerde tabanca, bazı yerlerde ise su borusu bulabilirsiniz. Düşmanlara karşı bu aletleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

Oyunda sadece dayak atmıyorsunuz. Çoğu zaman dayak ta yiyorsunuz. Dayak yediğinizde sizin için belirlenen can azalıyor. Bazı bölümlerde sizin almanız için bırakılmış takviye canları almayı sakın unutmayın. Grafiksel olarak zamanında oldukça iyi olan bu oyun şimdilerde oldukça düşük bir kapasiteye sahip. Bu özellikleri varken bile ala oynanmaktadır. Keyifli zaman geçirmek için ideal bir oyun olan Mustafa oyununu indirmek isterseniz kesinlikle zaman kaybetmeyin.

Mustapha Oyunu Ekran Görüntüleri

Mustapha Oyunu Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP, Vista, Windows 7
  • İşlemci : Bütün işletim sistemlerine uygun
  • Ram : 64 Mb
  • Boş Alan : 35 Mb
  • Ekran Kartı : 64 Mb ve üzeri ekran kartı
  • Ses Kartı : Direct X
  • DirectX : 7

Mustapha Oyunu Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

okey-2-5

Masa oyunlarının en eğlenceli oyunlarından biri olan Okey 2.5 versiyonuna sizleri de davet ediyoruz. Özellikle…

Metin2-indir

Metin2 oyunu, uzun zaman önce online oyun dünyasıyla tanışmış ve uzak doğu dövüş sanatlarından esinlenmiş…

world-racing-2-indir

Araba yarış oyunu hayranıyım diyenlerin muhakkak oynamalarını istediğimiz, World Racing 2 oyunu ile tanışmalısınız. Nefes kesen…

Lütfen Yorum Yapınız...