The Crew
İlk Bakışta :The Crew oyunu ile ilk MMO tarzı hem yarış hemde açık dünyada yarışabilirsiniz!

The Crew

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 1,8 GB
İS: Windows Xp/Vista/Win 7/Win 8
Kategori: Araba Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 477 kişi

The Crew Oyunu incelemesi

The Crew oyunu ile sizleri inanılmaz gerçekçi yarış sistemleri ve aynı zamanda birbirinden farklı araba modelleri sizleri beklemektedir. Müthiş grafikleri ve aynı zamanda nefesleri kesen gerçekçi yarış kovalamaca olaylarına katılmaya hazır olmalısınız. Aksiyonlar ile dolu deneyimleri ve birbirinden farklı yarış heyecanına katılmanın mücadelesine katılabilirsiniz. Özgür yarış hissini sizlere verebilecek olan bu oyunda farklı ve benzersiz sürüş deneyimine katılmalısınız.

The Crew oyunu, üstün grafikleri ve benzersiz deneyimleri ile hazırlanmış olan bu oyundaki arabalara gerçekten bayılacaksınız. İnanılmaz hız makineleri tasarlanmış olan bu oyunda mükemmel yarış sistemlerinin heyecanına ortak olacaksınız. Oyundaki yarışların önemi farklı yarışlarda yer alırken kazandıklarından para kazanacak ve kaybetmiş olduğunuz yarışlardan da para kaybedeceksiniz. Olağan üstü yarış mücadelesine katılmanın yanı sıra ilgi çekici bir çok maceralarda yer almanın deneyimine ortak olacaksınız.

The Crew oyununda MMO tarzı mükemmel yarışlarda yer alacak ve aynı zamanda üstün beceri yarışlarında zamana kafa tutacaksınız. Mükemmel yarış maceraları ve aynı zamanda üstün grafiklerle hazırlanan bu oyunda yarış takımınızı kurabilir ve nefesleri kesen yarış turlarında yer alabilirsiniz. Sokak yarışlarının en sert tavırlarını yaşayacak ve olağan üstü yarış mücadelesinde yer almanın heyecanına ortak olacaksınız. Sıra dışı yarış sistemleri ve diğer yarış oyunlarından şık tasarlanmış olan deneyimlere ilk kez bu oyunda oynama sahip olabilirsiniz.

The Crew’de araba seçiminizi çok iyi yapmalısınız, özellikle rakiplerinizle yarışlara girmeden önce rakibinizin aracını en iyi şekilde analiz etmelisiniz. Hızlı araba kullanmayı seviyorum diyorsanız, sizlere kesinlikle bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz. Akıllara durgunluk getiren muhteşem yarışların yanı sıra inanılmaz ilgi çeken muhteşem yarışma mücadelelerinde yer alma heyecanına ortak olacaksınız. Alışık olmadığınız yarış sistemleri ve modlarla hazırlanan bu oyunda kendi arabanız ile tarih yazmanın deneyimine ortak olmalısınız. Sitemizde yer verdiğimiz bu muhteşem oyunu The Crew oyunu İndirme sayfasından oyuna ulaşabileceksiniz. İyi eğlenceler dileriz.

The Crew Ekran Görüntüleri

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

The Crew Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows Xp/Vista/Win 7/Win 8
  • İşlemci : Intel Core2 Quad Q9300 @ 2.5 GHz - AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
  • Ram : 2 GB
  • Boş Alan : 1,8 GB
  • Ekran Kartı : 1 GB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : Versiyon 11.0c

The Crew Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

FIFA-2015-indir

Fifa oyunları serisinin en son çıkan ve en popüler oyunu olan bu muhteşem oyunun içerisinde…

atesvesuoyunu

Ateş ve Su oyunu en başta flash oyunlarından bildiğimiz en eğlenceli oyunlardan biriydi. Oyunun sevilmesinden…

Kızma Birader indir

Uzun yıllardır aslında ülkemizde eğlenceli bir şekilde oynanan kızma birader oyunu artık bilgisayar ortamında sizde…

Lütfen Yorum Yapınız...