Red Crucible Firestorm
İlk Bakışta : Red Crucible Firestorm Online Aksiyon Oyunu Severler Bu Oyunu Kaçırmasın!

Red Crucible Firestorm

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 7,8 MB
İS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Aksiyon Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 469 kişi

Red Crucible Firestorm Oyunu incelemesi

Red Crucible Firestorm oyunu ile sizleri birbirinden farklı aksiyonlar ve online silahlı çatışma mücadeleleri bekliyor. Aksiyon oyunu seveleri özellikle etkileyecek çok fazla ayrıntı ile tasarlanan bu oyunda arkadaşlarınız ile birlikte harika savaşma yetenekleriyle tanışabilirsiniz. Süresiz eğlenceli savaş mücadelesine katılabilecek olduğunuz bu oyunun içerisinde harika zaman geçireceksiniz. Saldırı güçleri ve sınırsız silah desteği ile sizleri düşman ordusuna çıkaran Red Crucible Firestorm oyununda ölmemek için öldüreceksiniz.

Aksiyonlarıyla nefes kesen bu oyunun içerisinde sizleri inanılmaz etkileyecek harika bir oyunda düşmanlarınıza meydan okuyacaksınız. Online Fps oyunu olarak oyun vitrinlerinde yerini almış bu oyunda sert ve sıra dışı savaş mücadelelerinde yer alabileceksiniz. Bu oyunda silahları ve özelikle savaş araçlarını kullanabilme yetenekleri ön plana çıkan karakterler inanılmaz dikkat çekmektedirler. Oyuna piyade rütbesiz olarak başlayacak ve 6 farklı bölümlerde savaş güçlerinize göre rütbe alarak savaşlara katılacaksınız.

Oyuna başlarken dört farklı karakter sınıfından birini seçip hemen sizlerde savaşmaya başlayabilirsiniz. Red Crucible Firestorm oyunu, moders silahlara ve oldukça üstün savaş araçlarına sahip olan son derece eğlenceli bir oyun olduğunuz sizlere söyleyebiliriz. Dört sınıfında karakterleri ayrı olduğu gibi altı farklı modda da mükemmel savaş mücadellerine dahil olabileceksiniz. Son zamanların en dikkat çekici oyunu olan Red Crucible Firestorm oyunu indirme sayfasını sizlere tamamen ücretsiz sunuyoruz. Oyunun grafikleri son derece şık ve müthiş savaş sistemlerini destekleyen harika bir yapıya sahip olduklarını sizlere söyleyebiliriz. İyi eğlenceler dileriz.

Red Crucible Firestorm Ekran Görüntüleri

Red Crucible Firestorm Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium IV / AMD Autlon 2,1 GHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 7,8 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : DirectX® Uyumlu
  • DirectX : Microsoft® DirectX® 11.0c

Red Crucible Firestorm Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Supreme Ruler 2020 demo indir

Dünyanın en kaliteli oyun yapım firmalarından olan Paradox İnteractive tarafından BattleGoad Studio larında hazırlanmış bir…

Wolfenstein-Enemy-Territory

Wolfenstein Enemy Territory oyunu, Quake Wars, Quake 2’den de önceki zamanda geçiyor. Aslında insanlar ve Strogg’lar…

Sega-rally-indir

SEGA Rally oyunu ile nefesleri kesen mükemmel heyecan verici ralli yarış deneyimine katılmanın heyecanına ortak…

Lütfen Yorum Yapınız...