Killing Floor 2
İlk Bakışta :Müthiş aksiyonlar ile dolu savaş oyununda sizlerde yer almalısınız!

Killing Floor 2

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 2
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 120 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Aksiyon Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 155 kişi

Killing Floor 2 Oyun İncelemesi

Killing Floor 2 oyun en başta mod olarak başlayan, oldukça tutulan ve daha sonra kendi başına oyun olan projeler karşımıza çoğu kez çıktı. Bunlardan ilk akla gelen Counter-Strike’tır. Bu modlar hem tek başına isim olurken, diğer yandan yapımcılarına da iyi gelir sağladılar. Bir çok daha fazla benzer aynı zamanda da güncel hal almıştır. Haritalarda zombiler kalabalık gruplar halinde, en son çıkan boss’a kadar, sayıları ve çeşitleri her seferinde artarak kademe kademe geliyor. Tabii ki seçtiğimiz zorluk seviyesi ve oyunun süresine göre bunu arttırabilir veya azaltabiliriz. Yalnız KF’nin tadı en zorda çıkıyor. Toplamda boss’un dahil olduğu 9 farklı düşman tipi var.

Bunlar Clot, Bloat, Stalker, Gorefast, Crawler, Siren, Scrake, Fleshpound ve Patriarch (Boss düşman) gibi bir çok değişik düşman tipi vardır. Oyun içerisinde 4 farklı sınıf bulunuyor. Bu sınıflar, Berserker, Commando, Support ve Field Medic şeklinde. Sınıflar hakkında bilgi verecek olursak, Berserker sınıfı tam bir canavar avcısı. Bu sınıfı seçtiğinizde sınıfa ait silahlara baktığınız da anlayacaksınız ki zırh değeri yüksek ve yaratıkların arasına en rahat girip kafa koparan sınıf olduğunu göreceksiniz. Berserker sınıfı kesinlikle takım olması gereken sınıflardan bir tanesi. Çünkü oyunda oluşturmanız gereken takım aslında bu 4 sınıfı birden almak zorunda olduğunuzu gösteriyor. Neyse bunları birazdan bahsedeceğim, diğer sınıfımız ise Commando, bu sınıf ise ağır makineli silahlara sahip olan ve biraz daha geri mesafeden mermi boşaltan bir sınıf.

Dalga dalga gelen canavarları arka arkaya kafadan vura vura azaltan ve en güçlü silahlara sahip olan sınıfta diyebiliriz. Diğer sınıfımız ise Support, bu sınıf ise takıma yardımcı olan ve bir çok silahları ile birlikte bulunduğunuz bölgenin savunmasını üstlenen diğer bir sınıf. Support sınıfını alıp oynama başladığınız da, bölge kapılarını mühürleme takımı bir arada tutma gibi görevleri üstlenmiş oluyorsunuz. Bunun yanı sıra gelelim  oyunumuzun  grafiklerine oyunun grafikleri son derece farklı ve  güzel olmaktadır. Özellikle kan efektleri sizin çok ilginizi çekecektir. Bulunduğunuz alanın yaratıkları öldürmekten kan ile dolup taşacağını görebilirsiniz. Yaratık animasyonları ise yeterli seviyede. Şöyle düşünün bir yaratıktan ne kadar estetik hareket yapmasını bekleyebilirsiniz ki zaten.

Üzerine son hız koşacak, hayvanlar gibi bağırarak hurra dalacaktır. Bu çok normal onlar için ve oyunda da bu şekilde verilmiş zaten. Ateş grafikleri de son derece iyi, ayrıca oyun içerisinde takımca slow-motion, yavaş çekime girdiğiniz anlarda yaratıkları kafadan vurmak çok zevkli. Hem bu yavaş çekim esnasında mermilerin gidişini görmekte muazzam olmuş. Oyunun müzikleri ise oyuncuları çok gaza getirecek şekilde seçilmiş. Menüden tutun, oyun içerisinde çatışma esnasında değişen o müzikler sizi canavar öldürmek için istediğiniz havaya sokuyor. Her anlamda sizin ilginiz çekeceğine garantisi verebilirim. Sizde bu aksiyon dol ve kan dolu savaşa sizde katılabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Killing Floor 2 Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Killing Floor 2 Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium Dual Core / AMD Athlon 2,2 GHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 120 MB
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 8.0 ve üzeri

Killing Floor 2 Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Wings of Prey oyun indir

Oldukça saygın bir oyun yapım firması olan Gaijin Entertainment tarafından 2009 yılında tarasarlanan ve kısa sürede birçok…

Sprint-Car-Challenge-indir

Sprint Car Challenge oyunu mükemmel yarış sistemleri ve inanılmaz farklı araçlarla sizlere sunulan harika bir…

European Bus Simulator 2012 indir

European Bus Simulator 2012 adından da anlaşılacağı gibi bir otobüs simülasyon oyun ama diğer otobüs…

Lütfen Yorum Yapınız...