Hatred
İlk Bakışta :Hatred oyunu ile nefesleri kesen aksiyonlarla müthiş zaman geçireceksiniz!

Hatred

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 5 GB
İS: XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
Kategori: Aksiyon Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 408 kişi

Hatred Oyunu incelemesi

Hatred oyunu, içerisinde belirli bir hikaye olmadığı için, inceleme de bu sebeple genelde mekanikler ve teknik detaylar üzerinden gidecek. Sanırım incelemesi en zor oyunların başında geliyor. Oyunun mantığını anladığınızda geri hemen gelecektir. Hatred, izometrik bir bakış açısına sahip bir shooter oyunu. Yani kamerayı özel anlar hariç tepeden gördüğümüz ve klavye/fare veya gamepad yardımı ile nişan alıp katliam yaptığımız bir oyun. Maceranın başından itibaren evimizden dışarı çıkıp, önümüze gelen herkesi taramaya başlıyoruz. Birkaç kişiyi katlettikten sonra oyun bize ufak birkaç görev veriyor.

Bu görevler genelde, Filanca partiyi bas ve herkesi öldür, Karakolu bas ve herkesi öldür, Limanı bas ve herkesi öldür, Polisleri bekle ve geldikleri zaman hepsini öldür!, Şurayı havaya uçur, Şurayı darmaduman et şeklinde devam ediyor. Yönettiğimiz karakter, üzerinde 3 farklı silah ve türlü el bombaları, molotof kokteyli vb. silahlar taşıyabiliyor. SMG, ağır makineli, pompalı, saldırı tüfeği, türlü tabancalar vs. oyun boyunca karşımıza çıkmaya devam ediyor. Üzerimizde genelde sınırlı cephane olduğu için, sürekli yerden düşen silahları almak zorunda kalıyoruz. Tabii 3 silah sınırı olduğu yeri geldiğinde hangi silahı bırakmamız gerektiğine karar vermemiz gerekiyor.

Yakın geçmişte popülerliğini kaybeden, ama son yıllarda tekrar popüler olan sağlık sistemi Hatred’da bulunuyor. Yani belirli bir sağlık barımız var ve hasar aldıkça canımız azalıyor. Bu canı doldurmak için ise ilginç bir yöntem mevcut. Diğer oyunların aksine Hatred’da bir yerde saklanıp beklemek canımızı doldurmuyor, bunun etkisiz hale getirdiğimiz sivilleri/polisleri Mortal Kombat’taki fatality benzeri son vuruşlarla öldürerek canımızı doldurabiliyoruz. öldüğümüzde bölümün en başına gitmek yerine, yeniden doğma ve kaldığımız yerden devam etme şansı veriliyor. Yani yeniden doğmak istiyorsanız, öldürmek zorundasınız!

Bölümler demişken, Hatred’ın bölüm sistemini biraz açalım. Hatred tam olarak açık dünya sayamayacağımız, küçük ama özgür bölümlerden oluşuyor. Yani bir bölümün içerisindeyken istediğinizi yapabiliyor, istediğiniz yere gidebiliyorsunuz. Ama farklı bölgelere gitmek için verilen küçük görevleri yapmak zorundasınız. Bu arada oyun içerisinde bazı araçları kullanabildiğimizi belirtelim, ama araç kontrolleri oldukça kötü.

Bu bölümler oldukça detaylı hazırlanmış durumda, hemen hemen tüm detaylara özen gösterilmiş, şehir havası başarılı bir şekilde yansıtılmış. Ama ne yazık ki bu detaylar Hatred’ın monotonluğunu kurtarmaya yetmiyor. Hatred’ın övüle bilecek kısımlarına gelirsek, ilk aklıma gelen şey kesinlikle  görseller. Sınırları zorlayan görselliği ve ses efektleriyle oyun sınırlarının en üst düzeye gelecek noktasında olmaya başarmıştır. Sizde isterseniz bu en yeni aksiyon dolu savaşa sizde katılabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Hatred Oyunu Ekran Görüntüleri :

Hatred Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8/Win 8.1
  • İşlemci : Pentium IV - AMD Athlon 2.2 MHz
  • Ram : 2 GB
  • Boş Alan : 5 GB
  • Ekran Kartı : 512 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve Üzeri

Hatred Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

European Bus Simulator 2012 indir

European Bus Simulator 2012 adından da anlaşılacağı gibi bir otobüs simülasyon oyun ama diğer otobüs…

City-Bus-Simulator-2010-indir

City Bus Simulator 2010 oyununda yeni otobüsler ve yeni sürüş heyecanları ile tekrar karşımıza çıkıyor….

car-eats-car-2-deluxe-indir

Car Eats Car 2 Deluxe oyunu ile sizleri birbirinden farklı eğlenceli bölümlerle hazırlanmış bu oyuna…

Lütfen Yorum Yapınız...