Conflict Denied Ops
İlk Bakışta :Gizli operasyonlar yapabilecek olduğunuz Conflict Denied Ops oyunu işte karşınızda!

Conflict Denied Ops

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 960 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Aksiyon Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
indirme sayısı : 434 kişi

Conflict Denied Ops Oyunu incelemesi

Conflict Denied Ops, kısa zamanda 2 kişilik takım oyunları arasında bir den patlama yapan bir oyun sistemi haline geldi.Daha önce; Conflict: Global Terror, Conflict Vietnam, Desert Storm gibi yapımlar piyasaya çıkmıştı.Ama tutulmamıştı diyemeyiz çok oynanmıştı ama hafızada kalmamıştır çok bölümleri yok eski sürümlerinde kalite çok üst düzey değildi serisinde bu sefer o tüm serisinin eksiklerini bir oyunda toplamayı başardı.Conflict Denied Ops oyunda 2 uzman askerden uluşan karakterlerin yanında bulunmaktayız.

Bu yanımızda bulunan karakterlerin 2 sininde çok farklı becerileri vardır.Bunların birinin ismi  Graves birininse Langtır. Graves tam bir keskin nişancıdır her mesafede hedef şaşırmaksızın ölümcül vuruş yeteneğine sahiptir.Diğer karakterimiz Lang ise tüm ağır silahlarla istediğiniz gibi komut verip düşmanları etkisiz hala getirebilirsiniz. Ancak bu Lang karakterimiz daha ön planda daha çok onu kullanacaksınız Gravesi çoğunlukla değişik mesafelerde keskin yerlere yerleştirip size destek halinde kullanacaksınız.

Uzaktan Sniper’la vurduğu rakiplerle birlikte Lang’in işi sayısı daha azalan rakiplere karşı daha hareket edebiliyorsunuz. Aslın da oyunda yapay zekayla yaşanan sıcak temaslar genel olarak çok kolay olmasa da sonuçta verilmiş kodlarla sınırlı saldırıyla sizle savaşmaktadır buda karşı tarafı yapay olduğu için kolay kılıyor. Nedeniyse çoğu oyunda klasik olarak rastlanılan yapay zekanın eksikliği bu oyunda da yok diyemeyiz ama çok da fark edilmeyecek bir kusur dur. Ne yazık ki düşmanlarımız akılcı hareket edemiyorlar ve genel olarak çok kolay hedef oluyorlar.

Bu yüzden gerçekçi ve zorlayıcı bire bir mücadeleler beklemeyin. Genel ilerleyiş hep standart belli olan yoldan oluyor farklı yollara giremiyorsunuz buda oyunun akıcılığını düşürmektedir. Görevler de hep bilindik tarzda ilerliyor sadece daha değişik düşmanlar farklı silahlar la ve zırhlarla karşınıza gelmektedir. Bir yeri patlat, şurayı yok et gibi klasik görevleri yapmak bir süre sonra hafiften kabak tadı verebiliyor. Ancak asıl sıkıcı kısım çizgisel oynanış.

Yapım genel olarak ortalama bir oyun olmuş kişiye göre değişmiş çoğunlukla beğenilmiş bir oyundur. Ancak en güzel artısı oyunun size her türlü desteğinin olması. Takım arkadaşınızın yapay zekasından istifade ederek, gerçek bir oyuncuyla beraber olarak görevleri yapmak zevkli.Hemen indirip oynayıp sizde bu değişik farklı ve orta dereceli savaş oyununu indirip hemen oynayabilirsiniz. Oyunun ilginç olan noktası kolay olasa da indirme olasılıkları bakımından çok indirilen bir oyundur. Sizde bu savaş oyunun merak ediyorsanız biran önce sitemizden indirme butonuna basarak yükleyip katılabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Conflict Denied Ops Oyunu Ekran Görüntüleri :

Conflict Denied Ops Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium Dual Core / AMD Athlon 2,5 GHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 954 MB
  • Ekran Kartı : 256 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 9.0 ve Üzeri

Conflict Denied Ops Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

New Star Soccer 5 oyun indir.jpg

Futbolcu olmak ister miydiniz ? O halde New Star Soccer 5  ile tanışın. Futbol, lüks…

city car driving indir.jpg

Araç kullanma simülasyonu denilince tüm dünyada akla gelen ilk oyun şüphesiz City Car Driving dir….

Trucks_and_Trailers-indir

Trucks And Trailers oyunu ile gerçekçi Tır sürme deneyemine ortak olmanın heyecanına sizlerde katılmalısınız. Tır…

Lütfen Yorum Yapınız...