Air Force Missions
İlk Bakışta :Uçak savaş oyunları severler için hazırlanmış olan bu oyunu çok seveceksiniz!

Air Force Missions

Lisans / Fiyat: Ücretsiz - 0 TL
Sürüm: 1
Eklenme:
Dil: İngilizce
Boyut: 24.62 MB
İS: XP/Vista/Win7/Win8
Kategori: Aksiyon Oyunları
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
İnceleyen : 149 kişi

Air Force Missions Oyun İncelemesi

Air Force Missions oyunu, uçak savarlar için nefes kesen sıra dışı savaşlarıyla ortalığı yakıp kavuran bir oyun halindedir. Air Force Missions oyununda harika grafikler, güçlü sesler ve kullanıcı dostu arayüz sunan bir 3D oyun gerek simin dedir. Kara, hava ve deniz her yerde değişik silahlarıyla donanmış orduları yok etmeye hazır olmalısınız. Zırhlı jipler, ağır helikopterler, denizaltılar, jet savaşçıları, hava taşıyıcıları, ağır, hafif, orta mevzili silahlar ve savaş gemilerinin saldırısına uğrayacaksın. Denizde, çölde, dağlarda ve hatta yerleşim yerlerinde kısacası her yerde farklı üst düzey savaş var bulunmaktadır. Görselliğe bakılırsa çok değişik görsel efektleri size çok çekici bir hal aldırabilir.

Savaş esnasında ne kadara çok zırh deler ve hasar verirseniz oyunda başarı puanınızı bölüm sonu gösterecektir sizde ona göre diğer savaşta daha çok hasar vermeye çalışacaksınız oyunun amacı bölgenizi işgal etmeye ve hakimiyet kurmaya çalışan kötüleri yok edip ve imha edip bölgenizi topraklarınızı geri alabilirsiniz. Görünürde basit bir oyun olsa da oynadıkça hem zor hemde el becerisi gerektiren oyun olduğunu anlayabilirsiniz. Oyun sonların da her bölümde o düşmanların en büyük tankları ve uçakları olacaktır hem sağ köşede onların canını sol köşede ise sizin canınızı göstermektedir.Ne kadar çok hasar yerseniz o kadar çok yavaşlarsınız be silahlarınız çoğunu etkisiz hale gelir.

Hepsini bir zayıf noktası vardır yapacağınız tek şey onları keşfetmek ve hemen öldür melisiniz. Bu tarz oyunlar çok ama çoğu saçma ve çok abartılı bu oyunda abartısız diyemeyiz ama en azından gerçekçiliği de bulunmaktadır. Her oyun gibi eksikleri olabilir ama artıları daha fazladır. Kalite bir görsellik ve ses efektleri mevcuttur.Sizde biran önce bu sıra dışı oyunu keşfedebilirsiniz.Oyunun sistem özellikleri oyun 3D li olduğundan gerçekçilik oranı bir hayli artırır.

İsterseniz tam ekran da oynaya bilirsiniz. Kolay kulanım sistemi olduğundan alışmakta zorluk gerekmemektedir. Yaş sınırı yoktur bu tarz oyun severler istediği yaş gurubu oynaya bilir.İndirip kurduğunuzda beklentiniz karşılamıyorsa anında sorunsuz silinebilir her anlamda planlanmış ve kurgulanmış bir oyundur. Air Force Missions oyunda ilerledikçe oyunda silahlarınızı güçlendirebilir daha güçlü zırhlar edinebilirsiniz.Sizde bu oyuna başlayıp olan üstü savaşlara şahit olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Air Force Missions Oyunu Ekran Görüntüleri :

Oyunu Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Air Force Missions Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : XP/Vista/Win7/Win8
  • İşlemci : İntel Pentium Dual Core / AMD Athlon 2,5 GHz
  • Ram : 1 GB
  • Boş Alan : 24.62 MB
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • Ses Kartı : On Board
  • DirectX : 8.0 ve üzeri

Air Force Missions Oyun Tanıtım Videosu

 

Sponsor Bağlantı

Tavsiye edilen diğer oyunlar

Spider-Man-Web-Of-Shadows-indir

Spider-Man Web of Shadows oyunu içerisinde çok farklı ve benzersiz deneyimlere ortak olacaksınız. Activision Games…

Shadowgrounds

Shadowgrounds oyundaki kahramanımız Wesley Tyler, Ganymede’de bulunan bir teknisyen. Günlük işleri ile meşgulken birdenbire kendini…

counter-strike-16-indir

Counter Strike oyunu, ilk çıktığı zamandan bu yana tüm internet kafelerin gözde oyunları arasında yer…

Lütfen Yorum Yapınız...